Rehau yerden ısıtma straforu, Danfoss yerden ısıtma straforu, Fraenkische yerden ısıtma straforu gibi eps köpükler güvenilirlik açısından yalıtım elemanları sınıfında kendini inşaat sektörüne kanıtlamışlardır. Vatanpor olarak bu ürünlerin satışını yapmaktayız. Yerden ısıtma straforu, yaşam mahallinde kullanıldığı vakit ciddi enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Vatanpor olarak yerden ısıtma straforu imalatı gerçekleştirmekteyiz. Yerden ısıtma straforu üreticileri arasında yer alan firmamız 2010 yılından bu yana tecrübesiyle sektörde öncü konumda yer almaktadır.

Yerden ısıtmanın faydalı yönlerinin farkında olan kullanıcılar, birbirlerine tavsiye ederek destekli ısıtma sistemlerinin yaygınlaşmasını arttırmaktadır. Sonuç olarak, yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan malzemelerden biri olan yerden ısıtma köpüğüne artan bir talep var.

Bu sistemle sıcak bir zemin artık hayal değil. Özellikle hızlı kurulumu nedeniyle yeni müşterilerin ilgisini çeken yerden ısıtma, maliyetini en başından karşılasanız bile uzun vadeli tasarruflarla kendi masraflarını karşılayabilecek bir sistemdir ve aynı zamanda sizi her zaman kurtaracak bir sistem haline getirir.

Yerden ısıtma köpüğü Genellikle geniş alanlara yapılması tercih edilen yerden ısıtma, artan teknolojik gelişme ile sadece iş yerleri ve evlerde değil villa, hastane, büyük apartmanlar, havaalanları gibi yerlerden de daha küçük alanlara yayılmaya başlamıştır. Yüksek konfor ve kolay temizlik imkânı sunduğu için hastane gibi alanlar başta olmak üzere hemen hemen tüm yeni binalarda ısıtma sistemi olarak tercih edilmektedir. Özellikle trafiğin yoğun olduğu yerlerde yerden ısıtma kullanılmasa bile yeni döşemenin özenle seçilmesi ve basınca dayanıklı olması, ayrıca yerden ısıtmanın kullanıldığı yerlerde yeterince basınca dayanıklı bir ürün olması gerekir. Yerden ısıtma köpüğünde basınca dayanıklı ürünler seçilmeli ve kurulmalıdır. Böylece neredeyse hiç sorun yaşanmaz.

Firmamız Vatanpor yerden ısıtma straforları en ucuz yerden ısıtma straforu kullanımının yanında en kaliteli ürünleri tercih etmektedir. Sorunsuz ve kaliteli hizmetin adresi olan firmamız yılların verdiği tecrübeyle hizmetlerine devam etmektedir. Yerden ısıtma straforu imalatçıları arasında lider konumunu sürdüren firmamız siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi garanti ediyor.

Özellikle halka açık alanlarda kullanılan yerden ısıtma sistemleri, geniş alanları nasıl başarılı bir şekilde ısıtabileceklerini kendi gözlem ve deneyimlerinizle değerlendirebilirsiniz. Strafordan yapılmış yerden ısıtma sayesinde hat konumları kolayca belirlenebilir ve montaj aşamasında hızlı çalışma yapılabilir. Ayrıca yerden ısıtma köpüğü kalorifer borularının istenildiği gibi dağılmasını sağlar ve braket takıldığında borulara herhangi bir ekleme yapılmadığı için zeminde çıkıntı yapmaz. Diğer klasik ısıtma sistemlerinde kullanılan radyatörler gibi zeminin tozunu alırken alerjik reaksiyonlara neden olmaz, bu nedenle özellikle alerjik astımlı hastaların ev ve iş yerlerinde mümkün olduğunca yerden ısıtma zemin kullanılması tavsiye edilir.

Yerden Isıtma Straforunun Avantajları Nelerdir?

1. Enerji Tasarrufu Sağlar:

Alternatif enerji kullanımına uygundur. Yerden ısıtma düşük sıcaklık beslemesi için tasarlanmışsa tüm alternatif enerji kaynakları kullanılabilir. Yerden ısıtma güneş enerjisi desteği ile ısıtılabilir. Yerden ısıtma, bir ısı pompasıyla mükemmel şekilde ısıtır ve iyi tasarlanmışsa soğuk hale getirilebilir. Yerden ısıtma ağırlıklı olarak ayakları ve ayak tabanlarını ısıtır, ayak bölgesi ısıya en çok ihtiyaç duyulan bölge olduğundan daha rahat bir his yaratır ve daha az enerji tüketimi ile ısıtma sağlanır.

2. Isı Korunumu Sağlar:

Yerden ısıtma straforu alt katlara ısı geçişini engeller, başarılı bir ısı yalıtımı gerçekleştirir.

3. Ses Yalıtımına Destek Olur:

Yerden ısıtma straforu, alt kata ses geçişini önlemektedir. Zeminden ses yalıtımını gerçekleştirir.

Telefon NasıL Hacklenir Telefon NasıL Hacklenir

4. Alandan Tasarruf Sağlar:

Kalorifer peteklerine benzer biçimde alan yitirilmesine sebep olmaz. Yerden ısıtma sistemi çoğu zaman yerden ısıtma straforu ile parke dibine doldurularak alan kaybınıza mâni olur. Zeminden ısıtma sistemlerimizde binada gözüken tek ısıtıcı katlarda bulunan kolektör ve duvara gömülü durumda bulunan kolektör kutusudur.

5. Yerden Isıtma Sistemleri Uzun Ömürlü Olmaktadır

 6. Yerden Isıtma Sistemleri Nem Dengesini Korur.

Yerden Isıtma Straforu Kullanım alanları

Yerden ısıtma straforu kalıp blokları, modüler ve kolay kullanımları ile karakterizedir. Lego blokları gibi doğrudan üst üste yerleştirilebilirler. Styrofoam (EPS), Vatanpor yerden ısıtma straforu, Danfoss yerden ısıtma straforu, Rehau yerden ısıtma straforu, teknofer yerden ısıtma straforu gibi partikül köpükler güvenilir yalıtım elemanları olarak inşaat endüstrisinde kendilerini kanıtlamışlardır. İster ısı yalıtımı ister işlevsel parça olsun, genleşebilir partikül köpükler gelecek vaat eden bir malzemedir. Yerden ısıtma straforu, ev yapımı veya havuz yapımında kullanıldığında önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlar.