1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. Yeni Şafak ve Zaman arasında kavga başladı!
Yeni Şafak ve Zaman arasında kavga başladı!

Yeni Şafak ve Zaman arasında kavga başladı!

Zaman ve Yeni Şafak gazetesi arasında, "Bilal Erdoğan düştü mü, sendeledi mi?" kavgası başladı.

A+A-

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, babasının cumhurbaşkanı seçilmesinden sonra AK Parti Genel Merkezi’nde yaptığı balkon konuşması öncesinde düşme tehlikesi geçirdi.

Bilal Erdoğan konuşma öncesi ayağı kayarak dengesini kaybetti. Bu sırada Cumhurbaşkanı'nın damadı Berat Albayrak’ın balkondan düşme tehlikesi geçiren Bilal Erdoğan’a elini uzatarak yardım etmeye çalıştı.

BÜYÜK KAVGA BAŞLADI!

Birkaç saniye içinde olup biten olay, iki gazeteyi de birbirine düşürdü. Gülen Cemaati’nin yayın organı olarak bilinen Zaman gazetesi, olayı ‘Bilal Erdoğan balkonda düştü’ başlığıyla internet sitesine taşıdı. Hükümete yakın Yeni Şafak ise Zaman’ın bu haberine ‘düşmedi, sendeledi’ temalı bir haber ile cevap verdi, olayı ‘paralel yapı‘ya bağladı.  

ekran-resmi-1435-10-16-12.48.00-pm.png


YENİ ŞAFAK'TAN ZAMAN'A SERT YANIT

“Recep Tayyip Erdoğan’ın Ak Parti Genel Merkezi’nde yaptığı balkon konuşması öncesinde Bilal Erdoğan, yerinde sendeledi. Bilal Erdoğan, ayağı kayarak dengesini kaybetti fakat düşmedi. Köşk seçiminin kaybedeni Paralel yapının medya organı Zaman gazetesi, internet sitesinde 'Bilal Erdoğan balkonda
düştü' başlığıyla haberi saptırmaya çalıştı. Recep Tayyip Erdoğan’ın 12. cumhurbaşkanı seçildiğine dair net bir haber vermeyen Zaman, gerçeği net yansıtmayarak hezimetinin üstünü örtmeye çalıştı.”  

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT