1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Xbox One'ın Türkiye fiyatı belli oldu
Xbox One'ın Türkiye fiyatı belli oldu

Xbox One'ın Türkiye fiyatı belli oldu

Microsoft'un geçtiğimiz yıl tanıtılan yeni nesil oyun konsolu, sonunda ülkemizde ön siparişe açılacak olmasıyla, fiyatı da belli oldu.

A+A-

Microsoft'un 2013 yılının sonlarına doğru tanıtıp, piyasaya çıkardığı yeni nesil eğlence ve oyun cihazı Xbox One için ülkemizdeki oyuncuları sevindiren bir haber geldi.

Ne zaman satışa çıkacak?

Daha önce dünyanın farklı bölgelerinde satışa çıkan Xbox One, yeniyapılan açıklamayla beraber 5 Eylül'de Türkiye'deki oyun severlerle buluşacak. Böylece Microsoft'un yeni nesil eğlence ve oyun cihazı Xbox One'ın sonunda resmi olarak ülkemizde satışına başlanılacak.

xbox-icerik-2.jpg

Ön sipariş tarihi ve fiyatı ne?

29 ülkeyle beraber Türkiye'de de satışa çıkması beklenen Xbox One, 21 Temmuz'da ön siparişe açılacak. Ancak asıl önemli nokta ön siparişe özel olarak Kinect, Fifa 15, Dance Central, Spotlight, Kulaklık, Day 1 özel kumanda ve Day 1 Achievement’tan oluşan paket 1999 TL’den; FIFA 15, Forza 5, kulaklık ve kontrolcüden oluşan paket ise 1599 TL’den oyun severlerle buluşacak.

Rekabet artacak

Bakalım Xbox One'ın Türkiye'de resmi olarak satışa çıkacak olması, Sony'nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 4 ile ülkemizdeki rekabeti arttırabilecek mi göreceğiz.

:: Xbox One'ı satın almayı düşünüyor musunuz?

Shiftdelete.net

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT