1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Van’da 5.4 şiddetinde deprem! Kandilli ve AFAD son depremler listesi!
Van’da 5.4 şiddetinde deprem! Kandilli ve AFAD son depremler listesi!

Van’da 5.4 şiddetinde deprem! Kandilli ve AFAD son depremler listesi!

Az önce gelen son dakika haberine göre Van’da deprem meydana geldi. Van depreminin şiddeti AFAD tarafından 5.4 şiddetinde olarak duyuruldu.

A+A-

Ülkemizdeki depremler anlık ve güncel olarak takip edilirken Kandilli ve AFAD son depremler listesini yayınlıyor. Gün içinde birçok vatandaş gün içerisinde "Deprem mi oldu, en son deprem nerede, saat kaçta ve kaç şiddetinde oldu?" sorularına yanıt arıyor. İşte son dakika Van depremi ve 25 Haziran Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesi.

Van'da şiddetli bir deprem meydana geldi. Büyüklüğü 5.4 olarak açıklanan depremin yerin yaklaşık 7 kilometre derinliğinde gerçekleştiği bildirildi. AFAD tarafından paylaşılan ilk deprem verilerine göre depremin merkez üssü Özalp olarak açıklandı. Deprem Van'ın tüm ilçelerinde hissedilirken, çevre illerde de yaşayan vatandaşlar depremi hissettiklerini sosyal medya üzerinden paylaştı. İlk belirlemelere göre can ve mal kaybı bildirilmedi. kısa süreli panik yaşayan vatandaşlar, artçı sarsıntılara karşı önlem olarak sokaklara döküldü.

VAN'DA 5.4 ŞİDDETİNDE DEPREM!

Van Valisi Mehmet Emin Bilmez: "Şu an için depremin merkez üssü Özalp ilçesinden bildirilen bir hasar yok. Ekiplerin araştırması sürüyor."

Bakan Soylu: Van'da 13.03'de meydana gelen 5.4 büyüklüğünde depremde Özalp merkezde yapılan ilk taramalarda hasar gözükmüyor. Köyler de taranıyor. Şu ana kadar köylerden sadece bir evde kısmi yıkık ihbarı var. Gelişmeler Van Valiliği ve AFAD Başkanlığımızca kamuoyuna bildirilecektir. Geçmiş olsun

AFAD tarafından gelen son dakika bilgisine Van depremin şiddeti 5.4 olarak kayıtlara geçti. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından yayınlanan verilere göre yaşanan sarsıntı Van'ın Özalp bölgesinde 5.4 şiddetli olarak bildirildi. İşte Kandilli ve AFAD son depremler listesi

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ...

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ..

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT