1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ünlü fenomen, babasının tabutu başında verdiği pozlarla eleştirilerin hedefi oldu
Ünlü fenomen, babasının tabutu başında verdiği pozlarla eleştirilerin hedefi oldu

Ünlü fenomen, babasının tabutu başında verdiği pozlarla eleştirilerin hedefi oldu

ABD'de Jayne Rivera isimli bir fenomen, babasının cenazesinde çekildiği fotoğrafları Instagram'da paylaştı. Dekolteli elbisesi ile tabutun önünde pozlar veren fenomen, kullanıcılarının sert tepkisi ile karşılaştı.

A+A-

Miami'da yaşayan fenomen Jayne Rivera 11 Ekim'de kaybettiği babasının cenaze törenine katıldı. Fenomenin açık tabut ritüeliyle düzenlenen cenazede tabut önünde verdiği pozlar ise tepki çekti.

Siyah tek kollu bir elbise giyen fenomen, kaydırmalı olarak birden fazla fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Rivera, babasının tabutunun önündeki pozlarını "Kelebek uçtu gitti. Huzur içinde uyu babacım. Sen benim en iyi arkadaşımdın" notuyla yayınladı. Fenomenin paylaşımlarına baba, cenaze gibi etiketleri de yapması dikkat çekti.

Ünlü fenomenin babasının tabutu başında verdiği pozlara tepki yağdı

Twitter kullanıcıları Rivera'yı babasının cenazesini fotoğraf çekimi yapma fırsatı olarak kullanmakla suçladı. Bir kullanıcı "Jayne Rivera nasıl gerçek bir insan olabilir ve bunun iyi bir fikir olduğunu nasıl düşünür" yorumu yaparken bir başka kullanıcı da 'cenazeyi seksi yas elbisesini sergileme fırsatı olarak gördüğünü' söyledi. Tepkiler üzerine yanlış bir şey yapmadığını ve yaptıklarının arkasında olduğunu savunan Rivera hayatta olsa babasının da onaylayacağını söyledi.

Ünlü fenomenin babasının tabutu başında verdiği pozlara tepki yağdı

Babasının sık sık sosyal medya paylaşımlarında yer aldığını belirten influencer "Herkesin sevdiği birini kaybettiğinde başa çıkma şekli farklıdır. Bazıları daha geleneksel yollardır bazıları da tabu olarak görülebilir. Ben babam yanımdaymış gibi poz verdim, tıpkı daha önce birçok kez yaptığımız gibi" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT