Rusya'da meydana gelen olay, dünya genelinde büyük yankı uyandırdı. 28 yaşındaki evli uçuş eğitmeni, daha fazla eğitim karşılığında 21 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi.

Rusya'da meydana gelen olay, kısa sürede gündeme oturdu. Uçuş eğitimi veren 28 yaşındaki eğitmen, iddialara göre daha fazla eğitim saati karşılığında 21 yaşındaki öğrencisiyle uçuş sırasında cinsel ilişkiye girdi.

Eğitim uçuşunda skandal! Havadaki uçağı otomatiğe alıp metrelerce yüksekte cinsel ilişkiye girdiler

UÇAĞI OTOMATİĞE ALMIŞLAR

Ekim ayıyla ilgili ürküten haber Ekim ayıyla ilgili ürküten haber

Elde edilen bilgilere göre pilotun, uçağı otomatiğe aldıktan sonra öğrencisiyle ilişkiye girdiği belirtildi. Ayrıca ikilinin bu anları kayda aldığı da ortaya çıktı. Bu kaydın sosyal medyaya sızdırılmasının ardından ikisi de gözaltına alındı.

Eğitim uçuşunda skandal! Havadaki uçağı otomatiğe alıp metrelerce yüksekte cinsel ilişkiye girdiler

ÖNCE REDDETTİ SONRA KABUL ETTİ

Kadın öğrenci, polisteki ifadesinde ilk olarak iddiaları kabul etmedi. Daha sonra bu ifadesini değiştiren kadın öğrenci, hocasının teklifini "Daha fazla uçuş saati" vaadinden sonra kabul ettiğini anlattı.

TARTIŞTIĞI BİR ARKADAŞI PAYLAŞMIŞ

Öğrenci, söz konusu görüntülerin nasıl yayıldığını da anlattı. Tartıştığı bir arkadaşının kendisinden intikam almak istediğini belirten öğrenci, görüntülerin bu nedenle sosyal medyada paylaşıldığını ifade etti. Pilot çalıştığı kurumdan kovulurken, öğrenci ise okuldan ayrılmak zorunda kaldı.