1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Spotify Masaüstü Uygulaması, Uzun Zamandır Beklenen Yeteneğe Kavuştu
Spotify Masaüstü Uygulaması, Uzun Zamandır Beklenen Yeteneğe Kavuştu

Spotify Masaüstü Uygulaması, Uzun Zamandır Beklenen Yeteneğe Kavuştu

Spotify'ın masaüstü uygulaması güncelleniyor ve yavaş yavaş kullanıcılara dağıtılıyor. Güncelleme, uzun zamandır beklenen bir özellikle beraber geliyor...

A+A-

Spotify'ın masaüstü uygulaması güncellemesi adım adım kullanıcılara yayılıyor gibi görünüyor ve beraberinde çok kullanışlı bir özellik getiriyor: Albüm indirmeleri. Uygulama, uzun süredir çalma listelerindeki şarkıları bilgisayarınıza indirmeyi destekliyor ve şimdi de albüm indirmeyi mümkün hale getiriyor. Bu, çevrimdışıyken müzik dinlemek isteyen kullanıcılar için çok kullanışlı bir özellik. Ancak bu imkan sadece Premium abonelerle sınırlı, ücretsiz kullanıcılar yalnızca podcast'leri indirebiliyor.

Güncelleme ayrıca masaüstü ve web oynatıcısının görünümünün yanı sıra oynatma listesi yönetiminin nasıl çalıştığına dair de değişiklikler içeriyor. Görünüşe göre şu anda belli kullanıcı gruplarına adım adım sunuluyor. Şu anda böyle bir seçenek göremiyorsanız, bir süre beklemeniz gerekecek. Güncellemeyi aldığınızı bildiren bir ekran gördüğünüzde, artık albümleri masaüstü bilgisayarınıza indirebileceksiniz. 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT