1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Sinem Kobal öyle bir şey yazdı ki İşte o yazı
Sinem Kobal öyle bir şey yazdı ki İşte o yazı

Sinem Kobal öyle bir şey yazdı ki İşte o yazı

Sinem Kobal'ın İsrail'le ilgili sosyal medyada paylaştığı yazı dakikalar içinde yüzlerce olumsuz eleştiri alınca ünlü oyuncu paylaşımını sildi.

A+A-

İsrail 'in bilim ve teknolojideki başarılarını öven bir yazı paylaşan Sinem Kobal, sosyal medyada eleştirildi. Ünlü oyuncu 10 dakika içinde yüzlerce eleştiri yorumu yağınca yazıyı kaldırdı.

"FACEBOOK'UN SAHİBİ DE YAHUDİ"

Kobal'ın paylaştığı yazıda şu satırlar dikkat çekti: "Şu markalar İsrail malı almayalım diyorsun ya sevgili kardeşim. Heh işte o satırları yazdığın facebook'un sahibi Mark Zukerberg de bir Yahudi... Hatta o facebook'a girdiğin bilgisayarının işletim sistemi Windows'un sahibi Bill Gates de Yahudi...

"PROTESTOCULUK OYUNUNU BIRAKIN"

Yani protesto ederken de onların ürettikleriyle yapıyoruz eylemi... Acı gerçek. Son 100 yılda 104 Yahudi, hem de bilim dalında Nobel almış. Su uyuyor düşman uyumuyor işte. Biz hala 'Oruçluyken bizim yeğen ağzıma osurdu, acaba orucum bozulmuş mudur?' diye tartışırken adamlar üretiyor. O yüzden şu protestoculuk oyununu bir kenara bırakıp herkes çocuğunu iyi yetiştirmeye çalışşsın. Belki o zaman 50 yıl sonra falan İsrail'i falan durdurabilecek bir yaptırım gücümüz olabilir..."

sinem-tweet.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT