Japoncadaki iki farklı kelimenin birleşmesiyle yani burada: shi parmak, atsu ise baskı anlamlarıyla oluşan bu masaj, tahmin edemeyeceğiniz kadar eskilere dayanan bir terapi yöntemidir. Geleneksel el ile manipülasyon terapisi anlamına gelir. Bu masaj ancak ve ancak Japonya Sağlık Bakanlığından alınabilen lisanslı tıp terapisi ile insanlara uygulanabilir. Geleneksel Çin Tıbbı ile batılı anatomik ve fizyolojik teoriler, Shiatsu’nun üzerinde temellendiği iki temel okuldur. Bu teknik ilk ortaya çıktığı zamanlarda tıbbi tedavi manasında farklı bir isim taşımaktaydı ancak sonralarda bu değişti. Sevdiklerinizin kendilerini yorgun, bitkin, stresli hissettikleri zamanlarda özellikle de hediye almayı planladığınız zamanlarda, bodo.com aracılığı ile Shiatsu gibi benzersiz bir sürpriz sunabilirsiniz. Deneyim hediye dünyası bodo.com’da bunun gibi bir çok masaj deneyimi, sizleri bekliyor!

Asya Yakasında Shiatsu Masajı

Ünlü Yönetmen Erdal Gürbüz’ün hayatı Ünlü Yönetmen Erdal Gürbüz’ün hayatı

Uzak doğunun bu benzersiz terapisinin düzenli olarak yapıldığı takdirde size faydalarından bahsedecek olursak: yorgunluğunuz giderilir, bedeniniz rahatlar, başla ile boyun ve sırt ağrılarına önemli ölçüde iyi gelir, kaslarda esneklik uyandırır, eklemlerinizin rahatlamasını sağlar, fiziksel kondisyonunuzu güçlendir, odaklanmayı artırmak ile birlikte zihnin kötü düşüncelerden arınmasına yardım eder. bodo dan size hediye edilen ve ya etmeyi düşündüğünüz Shiatsu masajını ilk denemede bile alacağınız sonuçlara şaşıracaksınız. Ee, bodo size çok iyi gelecek sürprizlerle dolu, deneyin yaşam kalitenizi arttırın https://bodo.com/tr/go/asya-yakasinda-shiatsu-masaji/. Sevdiklerinize denemek üzere hediye edin, onlar da kendi mutluluklarını yaratsınlar. İş için var gücüyle sınavlara hazırlanan kızınıza kendisini daha iyi hissetsin, biraz kafası dağılsın hiç bir etkisi olmayacak hediyelikler almak yerine gerçek bir rahatlama hissettirecek Shiatsu masajı sunmanız çok daha güzel olmaz mı? Ayrıca kullanım süresi 9 ay olduğundan dolayı gerçekten ihtiyaç duyduğu herhangi bir zamanda kullanabilir.

Asya Yakasında Shiatsu Masajı Nasıl Geçer?

Sevdiklerinizden hediye olarak aldığınız bu benzersiz terapi için SPA merkezini ziyaret edersiniz. Sizleri masaja hazırlamak için gereken havlu terlik gibi eşyalar ekip tarafından sunulur. Yine sizin için hazırlanan masaj odasına yönlendirilirsiniz ve alanında yetkin masörünüz karşılayacaktır. Öncelikle vücudunuzda bloke olmuş enerji noktaları tespit edilir ve sonrasında parmak ile baskı gibi özel tekniklerle uygulamaya geçilir. Burada önemli olan şey enerji döngüsünün vücutta kesintisiz olarak sağlanmasıdır ve yapılır. Sonrasında çay ikramıyla dinlenip ıslak alanlarda rahatlamaya devam edebilirsiniz. En keyifli hediye deneyimlerini bodo’da keşfedin.