24 Şubat'ta Rusya'nın Ukrayna'ya başlattığı işgalde her daim Vladimir Putin'e olan desteğini gösteren Çeçen lider Ramazan Kadirov, 14 yaşındaki oğlu Adam'ı şiddetli çatışmaların yaşandığı Mariupol'de Ruslar için savaşmaya gönderdi.

Spermlerini bağlatan genç, karısının hamile olduğunu öğrenince yıkıldı Spermlerini bağlatan genç, karısının hamile olduğunu öğrenince yıkıldı

Çeçen lider Kadirov, 14 yaşındaki oğlu Adam'ı Mariupol'e savaşmaya gönderdi

BABASINA EŞLİK EDERKEN GÖRÜNTÜLENDİ

Kadirov'un 12 çocuğundan biri olan Adam, Rusya'nın stratejik açıdan önemli olan limanda babasına eşlik ederken görüntülendi. Daily Star'ın haberine göre Kadirov, oğlunun başarıyı ve silah arkadaşlarının ihtiyaçlarını ilk elden öğrenmesini istediğini ve ayrıca, başkentin işgaline öncülük etme sözü vererek, Kiev üzerindeki askeri baskıyı azaltan Rus hamlelerine katılmadığını açıkça belirtti.

"İŞTE BENİM ADAM'IM, 13 YAŞINDA"

Kadirov'un yayınladığı propaganda klibinde oğlu Adam'ın asker üniforması giydiği ve babasıyla hastane ziyaretinde bulunduğu görülüyor. Videoda Kadirov, oğlunu Rus generalle tanıştırıyor ve 'İşte benim Adam'ım. 13 yaşında' diyor. Resmi kaynaklar ise Adam'ın yaşının 14 olduğunu gösteriyor.

Çeçen lider Kadirov, 14 yaşındaki oğlu Adam'ı Mariupol'e savaşmaya gönderdi

AİLE ÜYELERİNİ DE SAVAŞ ALANINA GÖNDERDİ

Kadirov, Adam'ın yanı sıra birkaç aile üyesini daha Mariupol'deki savaş bölgesine gönderdi. Bunlardan bazıları bakanlardı. Kadirov, propaganda videosunda son olarak "Çok yakında Mariupol'deki görevimizi tamamlayacağız ve Rusya Federasyonu Başkanı'na Kiev'i almak için hazır olduğumuzu rapor edeceğiz" diyor.