2021 yılının ilk yarısında bol miktarda Galaxy A, Galaxy F ve Galaxy M telefon ile karşımıza çıkan Samsung, görünüşe bakılırsa ikinci yarıda da durmayacak. Şimdi de Galaxy A12s ortaya çıktı!

Samsung, bu yılın henüz ortasında olsak da, Galaxy A, Galaxy F ve Galaxy M serilerinde bir dizi yeni orta sınıf akıllı telefon şimdiden piyasaya sürmüş durumda. Ama görünüşe göre Koreli devin durmaya hiç niyeti yok. Şirketin Galaxy M22 ve Galaxy M52 5G üzerinde çalıştığını zaten biliyoruz. Şimdiyse, ortaya Galaxy A12s çıktı ve piyasaya sürülüşü için çok da zaman kalmamış gibi görünüyor.

Twitter'ın 2022 istatistikleri paylaşıldı! Hakkında 1 buçuk milyar Tweet atılmış Twitter'ın 2022 istatistikleri paylaşıldı! Hakkında 1 buçuk milyar Tweet atılmış

Model numarasına göre Galaxy A12s, Galaxy A12'nin biraz geliştirilmiş bir sürümü olacak gibi görünüyor. Geliştirilmiş kelimesinin altında daha iyi bir işlemci, daha iyi bir kamera veya daha büyük bir pil yatıyor olabilir.

Telefonun resmi Filipinler sitesinde göründüğünü düşündüğümüzde, piyasaya sürüleceğine emin olabiliriz. Tarih içinse çok fazla beklememize gerek kalacağını düşünmüyoruz.

Samsung Galaxy M22, Galaxy A12s receive multiple certifications - GSMArena.com news