Portekiz Milli Takımı, Dünya Kupası Elemeleri'nde yarın Kuzey Makedonya ile karşı karşıya gelecek. Ay-Yıldızlı takımımızı eleyen yıldızlar karması Portekiz, İtalya'yı eleyen Kuzey Makedonya'nın sürpriz yapmasından endişe ediyor.

Gazetecilerin başından aşağı kaynar sular döküldü! Ronaldo'ya soru sorduklarına pişman oldular

Futbolseverler Messi ile Szczesny'nin girdiği iddiayı konuşuyor Futbolseverler Messi ile Szczesny'nin girdiği iddiayı konuşuyor

GERGİN TOPLANTI

Maçtan önce kaptan Cristiano Ronaldo basın toplantısına katıldı. Ronaldo geleceğiyle ilgili yöneltilen aynı sorulara tepki gösterdi.

"BIRAKMAK İSTERSEM BIRAKIRIM"

Ronaldo emeklilik sorusuyla çılgına döndü. Portekizli star, "Bana sürekli aynı soruları soruyorsunuz. Çoğunuzun bana aynı soruyu sormaya başladığını görüyorum. Oynamak istersem oynarım. Sorumlu benim, nokta. Geleceğime karar verecek olan benim. Daha fazla oynamak istersem oynarım. Bırakmak istersem de bırakırım" dedi.

"SENSİZ NASIL OLUR?"

Bir gazeteci Kuzey Makedonya'nın İtalya'ya sürpriz yaptığını hatırlatıp, "Sensiz Dünya Kupası nasıl olurdu?" sorusu yöneltti. Ronaldo ise "Bensiz bir kupa ne demek? Portekiz'siz kupa olmaz! Burada ben yokum, takım var. Rakibimiz, İtalya'yı eleyerek herkesi şaşırttı. Ama bizi şaşırtamayacaklar" cevabını verdi.