1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Özgecan'ın katillerinin haklarında neler çıktı neler...
Özgecan'ın katillerinin haklarında neler çıktı neler...

Özgecan'ın katillerinin haklarında neler çıktı neler...

Özgecan'ın katili Suphi Altındöken ve işbirlikçisi Fatih Gökçe'nin daha önce de başka bir suçtan beraber yakalandıkları ortaya çıktı.

A+A-

Mersin'deki Özgecan Aslan cinayetini tüyler ürperten bir soğukkanlılıkla anlatan katil Suphi Altındöken ve kendisine Ozgecan'ı yakarken yardım eden Fatih Gökçe'nin daha önce başka bir suçta yine işbirliği yaptıkları ortaya çıktı!

YARGILANDIĞI İKİ AYRI DAVA DAHA VAR

Özgecan Aslan cinayetinin ayrıntıları bir bir ortaya çıkıyor; CNN TÜRK'ün ulaştığı belgelere göre Suphi Altındöken ile Fatih Gökçe daha önce de başka bir suçtan beraber yakalandılar. Suphi Altındöken'in ise bunların dışında yargılandığı iki ayrı dava daha var.

suphi-altindoken-ozgecan-aslan.jpeg

KAÇAK AKARYAKIT TİCARETİ

Altındöken ve Gökçe 2013 yılında kaçak akaryakıt ticareti yapmaktan beraber yakalandılar.

Adana 1. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın iddianamesine göre, 21 Kasım 2013 tarihinde polis Adana-İncirlik park alanında yapılan uygulama sırasında otoyolda yol kenarında park halinde bulunan kamyondan şüphelendi.

Yapılan aramada kamyonun kasasında ikisi motorla bağlantılı olmayan üç adet akaryakıt deposu tespit edildi. Ve bu depolarda yaklaşık 2000 litre kaçak akaryakıt bulundu.

suphi-altindoken-fatih-gokce-suc-belgesi-001.jpg
 

DAVANIN İKİNCİ CELSE DURUŞMASI...

Dava devam ediyor. Davanın ikinci celse duruşması ise 19 Şubat'ta (yarın) görülecek.

Zanlı Ahmet Suphi Altındöken'in akaryakıt kaçakçılığından yargılandığı tek dava da bu değil. Hakkında açılmış iki ayrı dava daha var.

 fatih-gokce-ozgecan-aslan-001.jpg

KAÇAK MAZOT TİCARETİ YAPMAKTAN...

2013 yılında Adana 18. Asliye Ceza Mahkemesi'nde kaçak mazot ticareti yapmaktan açılan davada 1 yıl 8 ay hapis ve 2000 Lira para cezasına çarptırıldı. Dosya Yargıtay'da.

Diğeri ise Hatay 1 Asliye Ceza Mahkemesi'nde. Yine 2013 yılında yine aynı suçtan yargılanıyor.

ozgecan-aslan-001.jpeg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT