1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Özel Seçkin Koleji’ne TSE’den onaylı ‘Okulum Temiz’ belgesi
Özel Seçkin Koleji’ne TSE’den onaylı ‘Okulum Temiz’ belgesi

Özel Seçkin Koleji’ne TSE’den onaylı ‘Okulum Temiz’ belgesi

Gaziantep'te faaliyet gösteren Özel Seçkin Koleji, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) denetimlerinden geçerek “Okulum Temiz” belgesi aldı.

A+A-

DETAILHABER.COM - HABER MERKEZİ
Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) belirlediği, ‘Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı’nda yer alan kriterleri yerine getiren Özel Seçkin Koleji, Türk Standartları Enstitüsü denetimlerinden geçerek “Okulum Temiz” belgesini aldı.

Özel Seçkin Koleji kurucularından İbrahim Kaçıran, “Çocuklarımızı okullarıyla biran önce buluşturabilmek amacındayız. Bu doğrultuda çocuklarımıza sağlıklı bir okul oluşturduğumuzu belgelendirmek bizleri gururlandırmıştır. Gaziantep’te eğitim öğretim camiasına öncülük etmiş olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Hepimizin ortak beklentisi bu salgının son bulması ve okullarımızın biran önce tam kapasite açılmasıdır. “Okulum Temiz” belgesi alınmasında emeği geçen genel müdürümüze, idarecilerimize, öğretmenlerimize, personelimize, velilerimize ve öğrencilerimize yönetim kurulum adına teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

Özel Seçkin Koleji'nin TSE onaylı aldığı “Okulum Temiz” belgesi...

32526379-91de-4dbd-87e9-0cb299b9dc73.png

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT