1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Özel Olimpiyatlar Türkiye ile Türkiye Spor Yazarları Derneği’nden anlamlı işbirliği
Özel Olimpiyatlar Türkiye ile Türkiye Spor Yazarları Derneği’nden anlamlı işbirliği

Özel Olimpiyatlar Türkiye ile Türkiye Spor Yazarları Derneği’nden anlamlı işbirliği

Özel Olimpiyatlar Türkiye ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) arasındaki iş birliğini geliştirmek adına İyi Niyet Anlaşması imzalandı.

A+A-

Özel Olimpiyatlar Türkiye ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) arasındaki iş birliğini geliştirmek adına İyi Niyet Anlaşması imzalandı. İmza töreninde Özel Olimpiyatlar Türkiye Onursal Başkanı Dilek Sabancı ve TSYD Başkanı Oğuz Tongsir hazır bulundu.

Özel Olimpiyatlar Türkiye Onursal Başkanı Dilek Sabancı imza töreninde yaptığı konuşmada, "Özel çocuklarımızı sosyal hayatın içine çekebilmek amacıyla iş birliklerimizi sürdürüyoruz. Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin desteğini almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bize kapılarını açan ve bu alanda çalışmalarımıza heyecanla ortak olan TSYD yönetimine teşekkür ediyorum" dedi.

TSYD Başkanı Oğuz Tongsir ise imza töreni sonrası Özel Olimpiyatlar Türkiye ile iş birliğinin ilk adımlarını attıklarını belirterek, "Özel çocuklarımızı spor aracılığı ile sosyal hayata kazandırmak adına elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Tüm üyelerimiz ile birlikte Özel Olimpiyatlar Türkiye etkinliklerini, projelerini destekleyecek, daha fazla özel sporcuya ulaşmak için üzerimize düşen her şeyi yapacağız" diye konuştu.

Dilek Sabancı ve Oğuz Tongsir, imza töreni sonrası Özel Olimpiyatlar Türkiye'nin simgesi kırmızı topla fotoğraf çektirdi.

İHA

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT