1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Kentler kongresine katıldı
Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Kentler kongresine katıldı

Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Kentler kongresine katıldı

Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde düzenlenen 2.Uluslararası Şehir, çevre ve sağlık kongresine katılan Ordu Büyükşehir Belediyesi, yapılan çalışmaları...

A+A-

Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde düzenlenen 2.Uluslararası Şehir, çevre ve sağlık kongresine katılan Ordu Büyükşehir Belediyesi, yapılan çalışmaları kongreye katılan kurum ve kuruluşlar ile paylaşacak.

Ürgüp'te başlayan 2.Uluslararası Şehir, çevre ve sağlık kongresine katılan Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ordu'da yapılan çalışmaları toplantıya katılan kurum ve kuruluşlarla paylaşacak. Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Prıjeler Şube Müdürü Tayfun Özdemir yaptığı açıklamada, "Öncelikle şehrim Ordu adına burada bulunmaktan dolayı son derece memnuniyet duyuyorum. Ürgüp önemli bir şehir. Özellikle böyle bir kongreye ev sahipliği yapması manidar. Burada şehir, kentleşme ve sağlık üzerine çalıştaylar olacak. Biz de şehrimiz adına yaptıklarımızı ve hedeflediğimiz konuları dile getirmeye çalışacağız. Büyükşehir Belediye Başkanımız da bu konuda son derece hassasiyet gösteriyoruz. Bizde başkanımızın yolunda burada doğru işler yapma gayretindeyiz" dedi.

İHA

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT