1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kamu İhale Kurumu, Detail Haber’in yazdığı Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü’ndeki ihaleyi iptal etti!
Kamu İhale Kurumu, Detail Haber’in yazdığı Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü’ndeki ihaleyi iptal etti!

Kamu İhale Kurumu, Detail Haber’in yazdığı Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü’ndeki ihaleyi iptal etti!

Kamu İhale Kurumu, Detail Haber’in yazdığı Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü’ndeki ihaleyi iptal etti. Detail Haber’i haberi Ankara’dan Gaziantep’i sarstı.

A+A-

DETAILHABER.COM – ÖZEL HABER
Kamu İhale Kurumu, 11 Haziran 2019 günü Detailhaber.com’da 11 Haziran 2019 tarihinde yayınlamış olduğumuz “Gaziantep Sağlık İl Müdürlüğü’ndeki ihalelerde neler oluyor” başlık haberimizde Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü’nün yaptığı bir takım ihalelerde olan usulsüzlükleri analiz haberimizle anlatmıştık. Haberimize konu olan yaklaşık olarak 35 – 40 milyon TL değerindeki Laboratuar ihalesini Kamu İhale Kurumu iptal etti.

Ayrıca, haberimizde bahsettiğimiz Halk Sağlığı Başkanlığı Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde bir birimken ihalenin neden ayrı çıkıldığını, burada ihaleyi belli bir firmanın almasına yönelik bir çalışma olup olmadığına dair konuyu ele almıştık.Halk Sağlığı Başkanlığı'nda haberimizde belirttiğimiz üzere 23 Temmuz 2019 tarihinde Laboratuar ihalesine çıkıldığı öğrenildi. 

Özetle yazdığımız haberdeki hususların doğruluğu bir kez daha tescillenmiş oldu.

Detail Haber, haklının yanında olmaya devam edecektir. Her türlü tehditlere rağmen, bu tehditlere göğüs geren Detail Haber, Gaziantep’te Sağlık İl Müdürlüğü'ndeki ihale yolsuzluklarını yayımlamaya devam edecektir.
 

Dipnot: Bu haber hakkında telefonla bizleri arayıp haberin kaldırılması için baskı yapmaya çalışanları kamuoyuna ifşa edeceğimizi şimdiden bildiririz.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT