1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İsrail çocuk öldürmede engel tanımıyor
İsrail çocuk öldürmede engel tanımıyor

İsrail çocuk öldürmede engel tanımıyor

İsrail topçu birlikleri, Gazze'nin doğusundaki sınır bölgelerini yoğun bombardımana tuttu. 8'i çocuk 12 Filistinli daha hayatını kaybetti.

A+A-

İsrail, çocukları katletmeye devam ediyor.  İsrail topçu birlikleri, Gazze'nin doğusundaki sınır bölgelerini yoğun bombardımana tuttu. 8'i çocuk 12 Filistinli daha şehit oldu. 

Dün İsrail saldırısında yaralanan bir yaşındaki Filistinli bebek Razel de verdiği yaşam savaşını kaybetti.

8 ÇOCUKTAN 4'Ü AYNI AİLEDEN

İsrail Gazze'de insanlığı katletmeye devam ediyor. Yabancı kaynaklara göre, devam eden İsrail operasyonunda bu gece Gazze'nin doğusunda 4 çocuk, kuzeyinde de aynı aileden 4'ü çocuk 8 kişi olmak üzere, toplam 8'i çocuk 12 kişi yaşamını yitirdi.

MİNİK BEBEK RAZEL BİR GÜN DAYANABİLDİ

Dün İsrail saldırısında yaralanan bir yaşındaki Filistinli bebek Razel'den de kötü haber geldi. Minik Razel verdiği yaşam savaşını kaybetti.

12 GÜNDE 66 ÇOCUK, 27 KADIN KATLEDİLDİ

Filistin Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Eşref el-Kudra, İsrail'in dünden bu yana Gazze'ye karadan başlattığı saldırılarda 39 kişinin hayatını kaybettiğini, 410 kişinin yaralandığını aktardı. Kudra, 12 gündür Gazze'nin çeşitli bölgelerine yönelik saldırılarda 66'sı çocuk, 27'si kadın 279 kişinin yaşamını yitirdiğini, 2 bin 210 kişinin yaralandığını kaydetti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT