1. HABERLER

  2. ADVERTORİAL

  3. İroko Masif Panel
İroko Masif Panel

İroko Masif Panel

Temel malzeme olarak ahşaptan elde edilen pek çok panel mevcuttur.

A+A-

ADVERTORIAL
Temel malzeme olarak ahşaptan elde edilen pek çok panel mevcuttur. Bu paneller içerisinde en çok tercih edilenlerden birisi de iroko masif panel modelleridir. Rengi değişimiyle dikkat çeken bu ürünün kullanımı diğer ürünlere nazaran çok daha kaliteli ve şıktır. İlk rengi önce sarı görünen iroko panellerinin rengi zaman içerisinde koyu kahverengiye dönüşür ve daha değişik bir tasarım ortaya çıkar.

İroko Masif Panel Nedir?

İroko masif panel modelleri iroko ağacının sert kısımlarından yapılan panel çeşitleridir. Özel olarak fırınlanarak elde edilen bu panellerin görünümü oldukça egzotiktir. Daha çok dış mekân tasarımlarında kullanılmakta olan iroko panel modelleri, oldukça ağır, yağlı ve çok yoğun bir görünüme sahiptir.

İroko Masif Panel Kullanımı

İroko masif panel kullanımı oldukça yaygındır ve daha çok dış mekânlarda tercih edilir. Dayanıklı oluşu, uzun ömürlü şekilde kullanışı, mobilyalarda garanti sağlayışı ve tekne yapımlarında da yer verilen iroko paneller için https://salkimorman.com.tr/iroko-masif-panel.htm adresine erişim sağlayabilir ve tüm bilgileri net bir şekilde alabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT