1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İl Emniyet Müdürleri kararnamesi yolda!
İl Emniyet Müdürleri kararnamesi yolda!

İl Emniyet Müdürleri kararnamesi yolda!

Türkiye, aylardır konuşulan İl Emniyet Müdürleri kararnamesini bekliyor. Önümüzdeki günlerde sürpriz dolu kararname yayınlanacak.

A+A-

DETAILHABER.COM – FURKAN GÖKŞEN – ÖZEL
Edinilen bilgiye göre, yayımlanacak olan İl Emniyet Müdürleri kararnamesinden aylar önce başarılı 2. Sınıf Emniyet Müdürü rütbeli olanlara 1. Sınıf emniyet müdürü terfisi verildi.

1.sınıf emniyet müdürü terfisi alan polisler yeni çıkacak olan İl Emniyet Müdürleri kararnamesiyle bazı şehirlere İl Emniyet Müdürü olarak atanacak.

30’DAN FAZLA İLİN EMNİYET MÜDÜRÜ DEĞİŞECEK

Güvenilir kaynaklardan alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürleri kararnamesi hazırlandı, gününü bekliyor. Terfi alan emniyet müdür yardımcıları 1. Sınıf terfisiyle il emniyet müdürü olarak atanacak. 30’dan fazla ilin emniyet müdürünün değişeceği ve yeni çıkan Valiler kararnamesiyle birlikte Türkiye’de bazı şehirlerde çalışmaların daha da hızlanacağı belirtildi.

BAŞSAVCILAR VE VALİLER KARARNAMESİNDEN SONRA EMNİYET MÜDÜRLERİ KARARNAMESİ

Geçtiğimiz aylarda yayınlanan Başsavcılar kararnamesinden sonra geçtiğimiz hafta Valiler kararnamesi yayınlandı. Emniyet Müdürleri kararnamesi ise önümüzdeki günlerde yayınlanacağı iddia edildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT