Günlük burç yorumlarında haftanın son günü Cuma sizlerle birlikteyiz. 24 Aralık günlük burç yorumlarında hangi burç nasıl bir gün geçirecek detaylı yorumları okuyarak gününüzü planlamak size kalmış. İş hayatı, eğitim, tatil planları, kariyer fırsatları, aşk ve evlilik, finansal hayatın getirileri ve götürüleriyle ilgili detayları sizler için derledik.

Sağlıklı ve huzurlu bir gün geçirmeniz dileğiyle..

burc-kapak.jpg

KOÇ BURCU (21 Mart - 20 Nisan)

Duygularla oynamak bu Cuma canınızı yakabilir. Bu, ailedeki her türlü düzenleme ve belki de tatil planları yapmak için harika bir gün.

Günlük burç yorumları '04 Ocak Salı' Günlük burç yorumları '04 Ocak Salı'

Öte yandan, partneriniz zaten tartışmaktan bıktığınız bir konuda oldukça talepkar görünebilir ve buna karşı tepkinizi yumuşatmanız gerekecek.

BOĞA BURCU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bu Cuma günü zayıf noktalarınızı gizleme eğiliminde olacaksınız ve sizi rahatsız eden veya strese sokan şeylerle karşılaştığınızda bile her şeyi sakinleştireceksiniz.

Aynı zamanda, en zor durumlarda size yardımcı olan tam olarak sezginiz gibi görünüyor. Partnerinizin neler yaptığını öğrenmek için harika bir gün.

İKİZLER BURCU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Mevcut eğilim, özellikle evde olan şeyler söz konusu olduğunda, yaşam tarzınızdaki değişikliklere çok daha açık olmanızı sağlayacak.

Öte yandan, yeni şeyler denemek istemeniz, mutlaka bunda da başarılı olacağınız anlamına gelmez. Bunun için çok daha zor bir iş var gibi görünüyor.

YENGEÇ BURCU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Bu Cuma bir yere varmak istiyorsanız iletişim çok önemlidir, bu yüzden sevdiklerinizden ne kadar çok şey saklarsanız, herkes için o kadar zor olur.

Ayrıca, üstesinden gelmeniz gereken kendinizi izole etme eğiliminiz de var. Bu konuda ilerlemek istiyorsanız, belki sadece deneyin ve aktif olarak arkadaşlarınızı dinleyin.

ASLAN BURCU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Bu Cuma evriminize son verecek ve her türlü şeyi hayal edebilecek tek kişi sizsiniz. Görünüşe göre kendi kendinizi sabote etme seviyeniz oldukça yüksek ve zaten biraz deneyime sahip olduğunuz faaliyetler söz konusu olduğunda bile kendinize güvenmeme eğiliminde olacaksınız.

Bir arkadaşınızın bunun üstesinden gelmenize yardımcı olmaya çalışması ihtimali var.

BAŞAK BURCU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Uzmanlığınızı gerçekten kanıtlayamazsanız, bu Cuma günü uzmanı oynayamayacaksınız.

Görünüşe göre tüm sahte iddialar açığa çıkacak ve çok hızlı bir şekilde ortadan kaldırılacak, bu yüzden denemeye bile gerek yok. Bunun dışında, endişelenecek çok az şey olan oldukça huzurlu ve olaysız bir gün bizi bekliyor.

TERAZİ BURCU (23 Eylül - 23 Ekim)

Mevcut eğilim, partnerinizin size geldiği bir sorunu ne kadar yüzeysel olarak ele aldığınıza bakıyor ve oldukça rahatlamış görünüyorsunuz.

Belki benzer bir şey yaşadınız ve bu yüzden her şeyin yoluna gireceğini biliyorsunuz. Öte yandan, göreviniz, şu anda ne kadar talepkar görünse de, onu rahatlatmaktır.

AKREP BURCU (24 Ekim - 22 Kasım)

İster tanıdığınız insanlara yardım edin, ister uzaktan başkalarına yardım etmeye katkıda bulunun, bugün her türlü insani yardım çabası için harika bir gün.

İş yerinde sıkışıp kalmış olabilirsiniz ve belirli bir etkinliğe katılamıyor olabilirsiniz, ancak yerinize başka birini gönderebilir veya maddi yardımda bulunabilirsiniz. Her durumda, bu konuda kendinizle barışık hissedeceksiniz.

YAY BURCU (23 Kasım - 21 Aralık)

Ailenizde devam eden herhangi bir sorunu, özellikle de parayla ilgili olanları, dürüst tartışmalar için iyi bir gün olduğu için ele almaktan korkmamalısınız.

Özellikle yanlış bir şey yapmadıysanız, sizi neyin rahatsız ettiği konusunda açık sözlü olmanız gerekir. Her şeye doğrudan yaklaşırsanız sonuca şaşıracaksınız.

OĞLAK BURCU (22 Aralık - 20 Ocak)

Fırsatlara hızlı tepki veren ve büyük hırslarla plan yapmaktan korkmayan yerliler, bu Cuma bazı hoş sürprizlerle karşılaşmak üzereler.

Öte yandan, bir şeyleri hayal etmeye devam eden ve kendi yolunda duranlar, gösterinin tadını uzaktan çıkaracak ve diğerlerinin tüm avantajlardan yararlandığını görecekler.

KOVA BURCU (21 Ocak - 18 Şubat)

Hiç kimse özellikle sizi üzecek bir şey yapmamış olsa da, bu Cuma oldukça gergin ve kolayca sinirlenmiş görünüyorsunuz.

Belki de kurbanı oynayan ve herkesin dikkatini çekmeye çalışan sensin. Ancak ne kadar çok böyle davranırsanız, insanlar size o kadar az güvenecek ve sonunda hoş olmayan bir sonuçla karşılaşacaksınız.

BALIK BURCU (19 Şubat-20 Mart)

Mevcut eğilim, sizi bir süredir rahatsız eden bazı konularda bir miktar çözüm getirecek.

Bu, büyük olasılıkla profesyonel yaşamınızda gerçekleşir ve bazı yerliler, bazı koşullarla gelseler bile, bir iş birliği teklifi veya bazı terfi fırsatlarıyla karşılaşabilirler.