Günlük burç yorumlarında 23 Aralık Perşembe günü hayatımızı parasal konuların etkisinde geçireceğiz. Tutkularımızla hareket edeceğimiz bir dönem ama aynı zamanda her tür para konusunda manipülatif yönlendirilmeye müsait etkiler altında da olacağız. O yüzden etrafta duyduklarınızın arkasında farklı dinamikler olabilir. Kendi sağ duyunuz ve kendi düşüncelerinizle, sezgilerinizle o tutkulu içten gelen önsezilerinizi kullanmaya özen gösterin. Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Terazi burcu, Başak burcu, Balık burcu yorumları günlük burç sayfamızda. Sağlıklı ve huzurlu bir gün geçirmeniz dileğiyle...

burclars.jpeg

KOÇ BURCU (21 Mart - 20 Nisan)

Bugünün çoğunu partnerinizle birlikte geçireceksiniz ve bu, rutinden güzel bir molayı temsil etmelidir.

Aslında özel bir şey yapıyor olabilirsin ama yapmasan bile bundan zevk alma şansın var. Bazı yerliler günün ilk yarısında bazı finansal konularla uğraşmak zorunda kalabilirler.

BOĞA BURCU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Mevcut eğilim, sezginizi dinlemeyi seçseniz de seçmeseniz de, diğerlerinin duygularının daha fazla farkında olmanızı sağlıyor.

Eğer seçerseniz, bu başkalarının yaptıklarıyla ilgilenmeniz gerektiği anlamına gelmez, bu daha çok nerede durduklarını anlamakla ilgilidir, böylece onlara en iyi ruh halindeyken yaklaşabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bir sonucu veya yeni öğrendiğiniz bir şeyi saklıyorsunuz gibi göründüğü için evde hiçbir şey yolunda gitmiyor. Bu sadece sizi sevdiklerinizden ayrı tutuyor ve hayal edebileceğinizden daha fazla hayal kırıklığına uğratıyor.

Bazı yerliler, özellikle kendilerini suçlu hissettiklerinde kendilerini çok daha fazla izole edebilirler.

YENGEÇ BURCU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Bugün herkes için yoğun bir gün olacağından, bugün elinizden geldiğince sıkı çalışmanız tavsiye edilir.

Yarın için programınızı temizlemeyi başarırsanız, sadece beklenmedik durumlar için vaktiniz olmayacak, aynı zamanda meslektaşlarınızla dışarı çıkma veya daha az işi olanların yapmak istediği bir şeyi yapma fırsatınız da olabilir.

ASLAN BURCU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Mevcut eğilim, bir ilişki içinde olsanız da birini görmek isteseniz de, ahlaki veya yasal olmayan bir şey yapıyor olsanız da, sizi doğrudan gizli bir maceranın ortasına itecek.

Muhtemelen heyecanın tadını çıkaracaksınız ve şimdi ortaya çıkan sonuçlar hakkında kendinize çok fazla soru soracaksınız.

BAŞAK BURCU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Sırf onları etkilemek için pek iyi tanımadığınız birinin imdadına atlamaya heveslisiniz ama iş arkadaşlarınıza ve ailenize gelince, bir şekilde uzak durmak istiyorsunuz.

Kovanın sağlığı tehlikede Yaylar maddiyata dikkat Kovanın sağlığı tehlikede Yaylar maddiyata dikkat

Görünüşe göre bu Perşembe günü başını belaya sokacak olan tam da bu ikiyüzlü davranış.

TERAZİ BURCU (23 Eylül - 23 Ekim)

Mevcut eğilim sizi tereddütlü bir tutuma itiyor ve bu, bu günlerde muhtemelen birkaç kez fikrinizi değiştireceğiniz anlamına geliyor.

Bu, sadece kendinizi ikna edemediğiniz için değil, aynı zamanda içsel duygularınızı dinlediğiniz ve bu kararsız duruma uyduğunuz için de olabilir.

AKREP BURCU (24 Ekim - 22 Kasım)

Bazı gri bulutlar gün boyunca sizi tehdit edecek, özellikle de inatçı olmaya devam ederseniz ve tüm kanıtlar diğer yönü gösterse bile yolunuza devam etmek istiyorsanız.

Önemli insanlarla tanışmanız için bazı fırsatlar olabilir ama sabit fikirlerinizi bırakmazsanız, bunlar iyi olmaz.

YAY BURCU (23 Kasım - 21 Aralık)

Hiç kimse bunu istemese bile eylemlerinizi haklı çıkarma ihtiyacı hissediyorsunuz ve bu partneriniz için oldukça can sıkıcı olacak gibi görünüyor.

Size olduğunuz gibi güveniyor olabilir veya en azından sizden hiçbir şey talep etmiyor ve şu anda yaptığınız şey onun için çok sinir bozucu. Bu, egzersiz ve fiziksel aktiviteler için harika bir gün, bu yüzden dikkatinizi bu aktivitelere yöneltin.

OĞLAK BURCU (22 Aralık - 20 Ocak)

Tutkular ve egolar bu Perşembe kızışıyor ve bazen sakinleşmenin ve özellikle de hepsinin önde olduğunu biliyorsanız, başkalarının kendi yollarını bulmalarına izin vermenin en iyisi olduğunu anlamanız gerekecek.

Eninde sonunda, katılımınız olsun veya olmasın bir duvara çarpacaklar ve bunu yaptıklarında yine de daha iyi bir insan olarak görüneceksiniz.

KOVA BURCU (21 Ocak - 18 Şubat)

Sevdiğiniz birine verdiğiniz bazı tavsiyelerden çok eminsiniz ama aynı zamanda, belki de onun başarılı olması dileğinizden dolayı oldukça kontrolcü olacaksınız. İşte tam da bu noktada işleri mahvetmek üzeresiniz.

Bu, bir kutlama günü veya öğrenilen derslerden biri olabilir ve her şeyi kontrol edemeyeceğinizi anlamanız gerekir.

BALIK BURCU (19 Şubat-20 Mart)

Bugün size uzaktan haberler gelecek ve uzun zamandır görmediğiniz biri tarafından getirilebilir. Bu, tam bir nostalji dalgasını tetikleyecektir, ancak iyi anlamda.

Ayrıca, bu Perşembe günü çok pratik görünüyorsunuz ve insanlar ne kadar durumu tersine çevirmeye çalışırsa çalışsın, işin peşini bırakma eğilimindesiniz. Finansal düzenlemeler için iyi bir gün.