1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Gözaltına alınan çift, polis arabasında cinsel ilişkiye girdi
Gözaltına alınan çift, polis arabasında cinsel ilişkiye girdi

Gözaltına alınan çift, polis arabasında cinsel ilişkiye girdi

Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinde yaşayan Yordan Noa isimli adamın ehliyetine, daha önce işlediği bir suçtan dolayı el konulmuştu. Ancak yine de kız arkadaşıyla birlikte trafiğe çıkan şahıs, gözaltına alındı.

A+A-

Abd'nin Florida eyaletinde ikamet eden 24 yaşındaki Yordan Noa isimli genç, trafikte sık sık suç işliyordu. Polis ekipleri, son olarak gencin ehliyetine el koydu. Ancak yine de akıllanmayan Noa, kız arkadaşı Joy Watkins ile birlikte ehliyetsiz şekilde yola çıktı.

Polis ekipleri, yolda durdurdukları Yordan Noa'dan ehliyet istedi ancak adamın ehliyetine el konulduğu anlaşıldı. Bunun üzerine Noa ve kız arkadaşı gözaltına alınarak, polis aracının arka tarafına bindirildi.

İkili, gözaltına alınmayı fırsata çevirmek ve Only Fans hesaplarına yüklemek için bir video çekmeye karar verdi. Kameralarını açan çift, polis aracında cinsel ilişkiye girmeye başladı.

Gözaltına alınan çift, polis arabasında cinsel ilişkiye girdi

Polis ekiplerinin güvenlik kayıtlarını izlemesinin ardından çiftin cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı. Bu olaydan önce serbest bırakılan genç kız Joy Watkins, işlediği suç nedeniyle yeniden gözaltına alındı.

Ehliyetsiz araç sürme suçundan bir süre tutuklu kalan Yordan Noa ve kız arkadaşı, kefaletlerini ödedikten sonra serbest bırakıldı. Şu anda tutuksuz yargılanan Noa, 13 Aralık'ta yeniden hakim karşısına çıkacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT