1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Gökçek CHP'li vekili rezil etti Twitter karıştı!
Gökçek CHP'li vekili rezil etti Twitter karıştı!

Gökçek CHP'li vekili rezil etti Twitter karıştı!

CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka ile Melih Gökçek arasındaki atışma Twitter'da tozu dumana kattı, ağır suçlamalar havada uçuştu...

A+A-

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın Ankaragücü kombinesi alması üzerine Twitter'da attığı mesajlar sonrasında tartışma büyüdü.

İNSANLA HAYVAN ARASINDAKİ FARK EDEPTİR!

Aylin Nazlıaka, Gökçek'in Twitter'dan attığı sert mesajlara, "Onu direkt olarak muhatap almıyorum. Mevlana'nın bir sözü var: 'İnsanla hayvan arasındaki fark edeptir'. Bazılarının ciddiye alınmak için önce edepli olmayı öğrenip sınıf değiştirmesi gerekir." dedi.

Nazlıaka, klasspor'a yaptığı açıklamalara şöyle devam etmişti:

 Anlaşılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Twitter silahşörlüğüne soyunmuş. Ben bir milletvekili olarak Ankaragücü’nün meclisteki sesi olmaya çalışıyorum ve Ankaragüçlülerin hakkını savunuyorum. Hak savunuculuğu para ile yapılmaz. Kaldı ki kaç tane kombine alırsam alayım Gökçek ailesinin Ankaragücü’ne verdiği hasarı karşılamaz. Kendi kişisel hesapları için Ankaragücü'nün geleceğini ipotek altına alanlardan hesap sormaya devam edeceğiz.”

AYLİN BU LAFLARI SANA YEDİRECEĞİM!

Gökçek, Nazlıaka'nın su sözlerine Twitter'dan cevap verdi. Gökçek'in sert mesajı şöyle:

"Bu kadına milletvekili diyorlar...Aylin bu lafını mahkeme de sana yedireceğim...Bir kenera yaz..."

akaa.jpgayllasd.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT