1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gaziantep'teki basın dernekleri başkanlarından TFF'ye tarihi çağrı
Gaziantep'teki basın dernekleri başkanlarından TFF'ye tarihi çağrı

Gaziantep'teki basın dernekleri başkanlarından TFF'ye tarihi çağrı

Gaziantep'teki Basın dernekleri tarihi bir çağrıda bulundu. Dernek başkanları, Türkiye Futbol Federasyonuna tarihi çağrıda bulundu. Başkanlar, Gaziantep’in futbol gururu Talat Özkarslı’nın adının TFF Süper Lig 2020/2021 sezonuna verilmesini talep etti.

A+A-

Gaziantep Basın Cemiyeti Başkanı Arif Kurt, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Orhan Kızılaslan, Çağdaş Gazeteciler Derneği Gaziantep Şube Başkanı Aslı Emektar ile Türkiye Spor Yazarları Derneği Gaziantep Şube Başkanı Murat Atay, Türkiye Futbol Federasyonuna tarihi çağrıda bulundu. Başkanlar, Gaziantep’in futbol gururu Talat Özkarslı’nın adının TFF Süper Lig 2020/2021 sezonuna verilmesini talep etti.

Gaziantep Basın Cemiyeti Başkanı Arif Kurt, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Orhan Kızılaslan, Çağdaş Gazeteciler Derneği Gaziantep Şube Başkanı Aslı Emektar ile Türkiye Spor Yazarları Derneği Gaziantep Şube Başkanı Murat Atay, Gaziantep’in Koçero lakaplı efsane futbolcu Talat Özkarslı’nın adının yaşatılması için bir araya geldi. Başkanlar, “A Milli Takımımızın eski futbolcusu, Göztepe, Galatasaray ve Gaziantepspor kulüplerinde forma giyen Koçero lakaplı Talat Özkarslı’nın adı bu sezon oynanacak olan TFF Süper Lig 2020/2021 sezonuna verilmesini talep ediyoruz. Gaziantep’in futboldaki markası olan Özkarslı, yalnızca kentimizin değil ülkemizin gururuydu. 26 kez A Milli Takım formasını terleten efsanenin adını sezona vermek büyük bir gurur yaşatacaktır” diyerek çağrıda bulundular. 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT