1. YAZARLAR

  2. Akman

  3. Gaziantep'te FETÖ davalarında neler oluyor?
Akman

Akman

Detail Haber / Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Gaziantep'te FETÖ davalarında neler oluyor?

A+A-

Gaziantep’te Fethullahçı Terör örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturmalarda tutuklu yargılanan ve Gaziantep’te örgütle bağlantıları halk tarafından da bilinen bir çok iş adamı tek tek tahliye oluyor.

Hatta şöyle değerlendirmek gerekirse örgütün finans organizasyonlarını yöneten toplantıları organize eden, yöneten ekiplerin serbest bırakılması daha önce Gaziantepli bir milletvekilinin FETÖ borsası kurulduğu ve bazı FETÖ üyelerinin para karşılığı itirafçı adı altında milyon dolarlarla serbest bırakıldıklarını dile getirmişlerdi.

Gerçi bunu dile getirenin ne olduğunu da söylemeyelim ama yapılan tahliyelerle birlikte değerlendirmelerin sonuçları bu iddiayı kanıtlar nitelikte.

Gaziantep’te FETÖ suçundan cezaevinde yatan sembol bir iki aileden bir kaç kişi dışında kimse kalmadı.

Hatta isimlerini babalarının isteği dışında değiştirenler bile mahkemelerle dalga geçer gibi işlerim çok yoğun atacağım imza haftada 3 olmasın 2 olsun diye bile pazarlık yaparak tahliye oldu.

Milyon dolarları götür, ülkeye hainlik yap, beddua seanslarına gir her türlü hainliği yap haksız kazancı elde et paraları yönet sonra 2 isim tabi onlarda firar olanlar söyle hop hemen tahliye gerçekten yazık bu kişiler bu servetleri nasıl elde etti.

Gaziantep’te yoldan geçen bir vatandaşa sor o bile her şeyi ile söyler.

Gelelim önümüzdeki günlerde 16-17 Temmuz’da duruşmalarında tahliye olacak kişiye sağlık durumumdan kaçma şüphesi olmadığından ev hapsiyle tahliye olursa sakın şaşırmayın.

Tabii ki bu kadar kişi çıkmış ağa da 1 - 2 isim söyleyip çıkar artık.

Maalesef bu kişileri suçları sabit olduğu halde tahliye eden kişiler günü geldiğinde hesabını mutlaka vereceklerdir.

Büyük Türk Devleti yarına bırakır ama asla yanına bırakmaz.

Ne olursa olsun Daimi ve ilelebet.

Yaşayacak olan büyük Türk Devletidir.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT