1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Gaziantep'te arkeologun sır dolu intiharı!
Gaziantep'te arkeologun sır dolu intiharı!

Gaziantep'te arkeologun sır dolu intiharı!

Gaziantep Müzesi görevlilerinden arkeolog Merve Kaçmış'ın sır dolu intiharı şok etkisi yaratttı. Ölüm haberini duyan Arkeologları yasa boğdu.

A+A-

www.arkeolojikhaber.com'un haberine göre, Kültür ve Turizm Bakanlığı çalışanı, Gaziantep Müzesi görevlilerinden arkeolog Merve Kaçmış'ın intihar haberini şu şekilde duyurdu; Gaziantep Müzesi görevlilerinden arkeolog Merve Kaçmış'ın hayatına son vermek suretiyle vefat ettiği açıklandı.Diyarbakır doğumlu ve Dicle Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü mezunu olarak Gaziantep Müzesi'nde arkeolog olarak görev yapan Merve Kaçmış'ın intiharı Arkeologlar Derneği'nin sosyal medya mesajı ile açığa çıktı.

Arkeologlar Derneği'nin mesajı şu şekilde: "Gaziantep müzesinde görev yapmakta olan meslektaşımız Merve KACMIS’in hayatına son verdiği haberini almış bulunmaktayız. Merve için Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Bizleri üzüntüye boğan bu elim olay ile ilgili surecin takipçisi olacağız"Öte yandan bir Kültür ve Turizm Bakanlığı çalışanı da yine sosyal medyadan müze görevlisi Merve Kaçmış'ın acı ölümünü şu şekilde doğruladı: "Gaziantep Müze Müdürlüğünde görev yapan çok değerli arkadaşımız Merve Kaçmış maalesef dün itibariyle aramızdan ayrıldı. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah...."

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT