Sektörde 15 yıllık bir tecrübeyle önemli işlere imza atan Diyez Media referansları arasında Gaziantep FK, Kutnia, Koçak Baklava, Seç Turizm, Festival Halı, DreamON Gelinlik, Haskan Şirketler Grubu ve Acarsan Holding gibi birçok markayı bulunduruyor. Diyez Media ile 7 yıllık bir ajans ilişkisinin olduğunu belirten Gülmez, şehrin Google ve Facebook Partner (iş ortağı) olan bu firmanın tecrübesine güvendiğini ve uzun yıllar sürecek bu ilişkinin temelinin 2 yıllık bir değerlendirme sonucunda atıldığını sözlerine ekledi.

Musk'ın kovduğu Twitter çalışanın alacağı tazminat dudak uçuklattı Musk'ın kovduğu Twitter çalışanın alacağı tazminat dudak uçuklattı

Gaziantep’ten Tüm Dünyaya Yayılacak Bir Proje: Verymoney

Verymoney nedir? Sorusuna internet kullanıcılarını fenomen olmayı gerektirmeden gelir sunan ve bu geliri reklam aracılığıyla sunmayı planlayan bir platform şeklince cevap veren Gülmez, dünyada birçok örneği olduğu şekliyle projenin milyonlarca kişiyi istihdam etmeye yönelik olduğunu belirtti. İşleyiş konusunda çok fazla detaya girmemekle birlikte firmaların reklamlarını, internet kullanıcıları aracılığıyla çok daha fazla insana ulaştırma amacıyla hareket ettiklerini aktardı. 

Söz konusu reklam olduğunda partnerlik gibi önemli bir seviyede bulunan Diyez Media sorumluları Doğan Tankişi ve Cuma Bozkurt’tan daha iyi bir alternatif olmadığını belirten Gülmez, 2023 yılı sonuna kadar minimum 1 milyon kullanıcıya ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

Önümüzdeki günlerde verymoney.com üzerinden tanıtım sayfası yayınlanacak olacak projenin detaylı bilgilendirmesinin yapılacağı ve ön başvuruların kabul edileceği tarafımıza iletilen bilgiler arasında. Bizleri şimdiden heyecanlandıran projeye Cüneyt Gülmez, Doğan Tankişi ve Cuma Bozkurt gibi alanlarında kendini ispatlamış isimlerle start verilmesi Gaziantep için geleceğin çok parıltılı olacağının da bir göstergesi. Projelerinde başarılar dileriz.