1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Gaziantep Üniversitesi'nde flaş atamalar! İşte yeni isimler
Gaziantep Üniversitesi'nde flaş atamalar! İşte yeni isimler

Gaziantep Üniversitesi'nde flaş atamalar! İşte yeni isimler

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yönetiminde büyük değişiklik.

A+A-

Hastane Başhekimliğine Prof. Dr. Belgin Alaşehirli atandı. Başhekim Yardımcılıklarına ise Prof. Dr. Hakan Şevki Eren ve Prof. Dr. Sinan Akbayram atandı. 

Prof. Dr. Ayşe Balat’ı Rektör Yardımcısı atayan Rektör Özaydın, Balat’tan övgüyle bahsederken; Prof. Dr. Balat da ulusal ve uluslararası alanda yaptığı bilimsel çalışmalarla dikkat çekiyor. Gaziantep’in yetiştirdiği ender bilim insanlarından biri olan Prof. Dr. Ayşe Balat’ın GAÜN’e rektör yardımcısı olarak atanması Gaziantepliler tarafından da sevinçle karşılandı.

GAÜN Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Balat yaptıkları ortak toplantıda aldıkları karar gereği Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetiminde değişikliğe giderek kendileriyle çalışabilecek yeri kadrolara atama yaptılar. 

Edinilen bilgiye göre, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimliğine Tıp fakültesi Farmakoloji Anabilim Dalı Başkanı olan Prof. Dr. Belgin Alaşehirli atandı. Başhekim Yardımcılıklarına Acil Anabilim Dalında görev yapan Prof. Dr. Hakan Şevki Ereni, Çocuk Hematoloji Anabilim Dalı öğretim görevlisi Prof. Dr. Sinan Akbayram atandı. Rektör atamasının ardından Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimliğine önemli bir isim atandı. Prof. Dr. Belgin Alaşehirli’nin başhekimliğe atamasının ardından yardımcılıklarına atanan Prof. Dr. Sinan Akbayram Onkolojiden Sorumlu Başhekim Yardımcısı olurken, Prof. Dr. Hakan şevki Eren ise Mali İşlerden Sorumlu olacağı öğrenildi.

liste.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT