1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Gaziantep Sanayi Odası'nda sürpriz değişim! Konukoğlu'nun o görevi üstlenmesi bekleniyor
Gaziantep Sanayi Odası'nda sürpriz değişim! Konukoğlu'nun o görevi üstlenmesi bekleniyor

Gaziantep Sanayi Odası'nda sürpriz değişim! Konukoğlu'nun o görevi üstlenmesi bekleniyor

GSO'da yeni dönemde yönetim kurulu ve meclis başkanlık koltuklarında sürpriz isimler yer alacak.

A+A-

Gaziantep Sanayi Odası’nda (GSO) yeni dönemde yönetim kurulu ve meclis başkanlık koltuklarında sürpriz isimler yer alacak. Adil Sani Konukoğlu’nun işlerinin yoğunluğu nedeniyle Meclis Başkanlığı görevini üstlenmesi, Adnan Ünverdi’nin de Yönetim Kurulu Başkanlığı koltuğuna oturması bekleniyor.

Gaziantep Sanayi Odası’nda (GSO) hafta içi yapılan meslek komitesi seçimlerinden sonra bugün yapılacak başkanlık seçimleri için sürpriz isimler gündeme geldi. Kamuoyunda Adil Sani Konukoğlu ve Mustafa Topçuoğlu’nun görevlerine etmesi beklenirken, GSO kanadından ilginç değişim haberleri geldi.

KONUKOĞLU MECLİS BAŞKANLIĞINA

Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu’nun iş yoğunluğu nedeniyle mevcut görevlerinde devam etmeyeceği öğrenildi. 2011 yılından bu yana GSO Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Adil Sani Konukoğlu’nun Gazişehir Futbol Kulübü ve kendi şirketlerinde artan iş yoğunluğu nedeniyle yeni dönemde aktif bir görev olan Yönetim Kurulu Başkanlığı yerine Meclis Başkanlığı görevini üstlenmesi bekleniyor.

YÖNETİMİN BAŞINA ÜNVERDİ

Konukoğlu’nun yerine Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini ise mevcut yönetim kurulu başkan yardımcısı Adnan Ünverdi’nin üstlenmesi bekleniyor. Uzun süredir GSO yönetiminde muhasip üye ve başkan yardımcısı olarak görev yapan Adnan Ünverdi, GSO’nun büyük önem verdiği mesleki eğitim projelerinin de başında görev yapıyordu.

SEÇİMLER BUGÜN

Gaziantep Sanayi Odası, Meslek Komitesi ve Meclis Üyelikleri seçiminin ardından bugün saat 10.00-12.00 arasında, Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyesi, Meclis Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) delegeleri seçimi yapılacak.

(Telgraf)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT