1. YAZARLAR

  2. Furkan Gökşen

  3. Gaziantep Emniyeti’ne sonsuz teşekkürler
Furkan Gökşen

Furkan Gökşen

Detail Haber / Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Gaziantep Emniyeti’ne sonsuz teşekkürler

A+A-

Son zamanlarda başarılı operasyonlar yapan Gaziantep Emniyeti’ne ne kadar teşekkür etsek azdır.

Terör örgütü PKK’nın inine operasyon düzenleyen Gaziantep Emniyet Müdürlüğü, geçen hafta gazi şehrimizi büyük katliamdan kurtardı.

Geçen hafta terör örgütü PKK ve PYD üyesi 2'si Suriye uyruklu 8 terörist ve 146 kilo bomba ile kıskıvrak yakalandılar.

FETÖ, PKK, IŞİD ve diğer farklı terör örgütlerine göz açtırmayan Gaziantep Emniyetini dışarıdan görenler “bu polisler uyumuyor mu?” sorusunu soruyorlar.

Bazı akşamlar Emniyet Binasında bulunuyorum, Emniyet Müdürümüz Erhan Gülveren’in ışığının hep açık olduğunu görüyorum ve gecenin geç saatlerine kadar çalıştıklarına şahit oluyorum.

Gaziantep Polisine, Terörle Mücadele Şube Müdürüme, özellikle İstihbarat Şube Müdürüme, MİT görevlilerine ve en önemlisi en büyük teşekkürü hak eden değerli insan İl Emniyet Müdürüm Erhan Gülveren’e teşekkür ediyor, alkışlıyor ve tebrik ediyorum. Gaziantep halkı olarak minnettarız.

GEL GELELİM UYUŞTURUCU DENİLEN İLLETE

Son zamanlarda her tarafta yaygın olan ‘ateş-buz’ diye tabir edilen uyuşturucu maddeyi satıcılarına ve piyasaya sürmeye çalışanlara Gaziantep Narkotik Şube büyük darbeler vuruyor.

Genç çocuklarımıza pis uyuşturucu maddeyi alıştıranları Narkotik Şube hak ettiği cezayı çekmeleri için son hızla çalışmalarına devam ettiğini görüyorum.

ASAYİŞ ŞUBE HIRSIZLARA VE GASPÇILARA GÖZ AÇTIRMIYOR

Şube Müdürlüğü koltuğunda Emniyet teşkilatının başarılı isimlerinden olan Ahmet Aşkın Söğüt müdürümün yönetiminde Asayiş Şube Müdürlüğü ev, iş ve araba hırsızlarına ve kapkaççılara son derece dikkatli bir şekilde akıllıca operasyonlar düzenleyerek şehrin huzurunu en üst seviyede tutmaya çalışıyorlar.

BAYRAMDA BİLE TEYAKKUZDALARDI…

Bayram-seyran demeyen Gaziantep Polisi, bayram süreci boyunca yollarda vatandaşlara emniyet kemerlerini ve hız yapmama konularında önemli bilgiler vererek yollardaki tüm vatandaşı bilgilendirerek bayramlarını kutladıklarına şahit oldum.

TÜRKİYE GENELİ HUZUR OPERASYONLARINDA GAZİANTEP DAMGASI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatıyla her ay düzenli ‘Huzur Türkiye’ isimli geniş kapsamlı uygulamaları takip ediyorum. Gaziantep’te her seferinki gibi tüm Şube Müdürlerinin de katıldığı uygulamada şüpheli görünen her yer didik didik aranıyor.  Yapılan uygulamalarda ruhsatsız silahlar, aranan şahıslar, kumar oynatanlar vs. gibi yasa dışı her şey hakkında adli işlem yapılıyor.

EMNİYETİN DİLİ: HABER MERKEZİ

Her Emniyetin dili olan haber merkezi olan ve günlük on binlerce ihbar alan 155 Polis İmdat Hattı’nda görevli olan arkadaşlarımız gün boyunca yorulmadan bölge ekiplerini koordine ediyorlar ve her ihbarı değerlendiriyorlar. Şahit olmak isterseniz MOBESE binasına gidip görebilirsiniz.

***

Son olarak şunu söylemek istiyorum; Tek Gaziantep Emniyetini değil, tüm polislerimizi, jandarmamızı ve askerlerimizi Allah korusun ve yüceltsin.

Sevgiyle…

SOSYAL MEDYADA TAKİP İÇİN:

twitter.com/frkngksen

facebook.com/GazeteciFurkanGoksen

instagram.com/frkngksen

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT