1. YAZARLAR

  2. Furkan Gökşen

  3. Gaziantep Emniyeti ve Jandarma her zaman ki gibi teyakkuzda!
Furkan Gökşen

Furkan Gökşen

Detail Haber / Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Gaziantep Emniyeti ve Jandarma her zaman ki gibi teyakkuzda!

A+A-

Evet. Gaziantep Polisi ve Gaziantep Jandarma ekipleri, kar-kış ve gece-gündüz demeden şehrimizin huzuru ve güvenliği için teyakkuzda. Özellikle Yılbaşı günü sabaha kadar hepsinin uykusuz kalarak görev yaptığına şahit olduğum için büyük bir gururla hepsini takdir ediyorum.

İl Emniyet Müdürümüz Faruk Karaduman ve İl Jandarma Komutanımız Kıdemli Albay Halil Uysal koordinesinde kent genelinde yapılan asayiş ve trafik uygulamalarından vatandaşlarımız çok memnun kaldığını belirtmek isterim. Jandarma bölgelerinde yapılan asayiş uygulamalarının daha da artırılmasını arzu eden vatandaşlarımızın talebini de buradan Jandarma Asayiş Şube Müdürümüz Yarbay Turgay komutanımıza ileteyim…

Her şubenin ayrı ayrı başarılı operasyonları var.

Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM), Özel Harekat ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerinin FETÖ’ye, PKK’ya ve en son DEAŞ’a 12 kişilik gözaltı listesiyle yaptığı geniş kapsamlı operasyonları halkın huzurunu ve güvenliğini daha da çok artırdı. Bu nedenle İstihbarat ve TEM Şube’den sorumlu Emniyet Müdür Yardımcımıza da teşekkürü borç bilirim.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekiplerinin ise silah kaçakçılarına ve sahte içki üreticilerine yaptığı operasyonlarını takdirle okuyoruz, yayınlıyoruz.

ALKIŞIN EN BÜYÜĞÜ NARKOTİK ŞUBEYE

Ama alkışın en büyüğünü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ekiplerine tabi ki.

Şube Müdürü Bülent müdürümüzün titiz çalışmaları ve analizleriyle yaptıkları operasyonlar Gaziantep halkı tarafından büyük bir takdirle karşılanıyor. Herkeste biliyor.

UYUŞTURUCUYLA MÜCADELEYE DESTEK İÇİN WHATSAPP HATTINI KULLANABİLİRİZ

Uyuşturucuyla mücadele konusunda Gaziantep Emniyeti aylar önce 0 552 155 27 27 nolu Narko-Mobil Whatsapp ihbar hattını kurdu. Sokakta, kafelerde vb. yerlerde uyuşturucu kullanan ve satanları gördüğünüzde isminizin de gizli kalması şartıyla Narko-Mobil Whatsapp hattına ileterek Polisimize yardımcı olalım.

Şahinbey ve Şehitkamil İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerinde başarılı çalışmalarını görmezden gelemeyiz. Hemen hemen her gün desem yeridir; Ekipler güne uyuşturucu satıcılarına karşı operasyonlarla başlıyor.

Bu nedenle de başarılı ve örnek operasyonlara da imza atan Şahinbey İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Budak müdürümüze ve Şehitkamil İlçe Emniyet Müdürü Nihat Akyol müdürümüze başarılar diliyorum.

Allah hepsinin yolunu açık, kılıcını keskin eylesin.

 

SOSYAL MEDYADA TAKİP İÇİN:

twitter.com/frkngksen

instagram.com/frkngksen

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT