1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Gaziantep Emniyet Müdürü Zeybek’ten Çanakkale Zafer mesajı
Gaziantep Emniyet Müdürü Zeybek’ten Çanakkale Zafer mesajı

Gaziantep Emniyet Müdürü Zeybek’ten Çanakkale Zafer mesajı

Gaziantep Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 105. Yıl dönümünde kutlama mesajı yayımladı.

A+A-

Gaziantep Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 105. Yıl dönümünde yayımladığı kutlama mesajında  “Çanakkale savaşı milli şuurun tek yürek, tek yumruk olduğu ve vatan toprağını düşmana teslim etmemek için ölümü göze almış aziz ecdadımızın kahramanlık mücadelesidir. Çanakkale zaferi, bir milletin inancının ve cesaretinin büyük destanıdır” dedi.

Zeybek’in mesajı şöyle;

Şanlı geçmişimizden aldığımız güçle, bizlere emanet edilen bu aziz vatana, günümüzde ve gelecekte de aynı şuur ve sadakatle sahip çıkmanın bilinci içerisindeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 105. Yıl dönümünde bugünlere ulaşmamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanın bölünmez bütünlüğü ve Türk Milletinin huzur ve güvenliği için ebediyete intikal eden aziz şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyorum.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT