1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. GABDER'de Akcan güven tazeledi
GABDER'de Akcan güven tazeledi

GABDER'de Akcan güven tazeledi

Gaziantep Akaryakıt Bayileri Derneği (GABDER) Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

A+A-

Başkan ile birlikte Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerinin belirlendiği Olağan Genel Kurula üyeler yoğun ilgi gösterirken, tek liste halinde gerçekleştirilen seçimde üyelerin tamamının oyunu alan mevcut Başkan Ali Özcan Akcan güven tazeledi.

Genel Kurul sonrası ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştiren GABDER’de Yönetim Kurulu görev dağılımı da yapıldı. Yeni dönemde, Ali Özcan Akcan’ın Başkanlığı’nda Necmi Alpay ve Veli Kadooğlu Başkan Yardımcılıkları, İbrahim Yetkinşekerci Genel Sekreterlik görevine getirilirken, Şerif Dalgıç, Zafer Karagülle, Fuat Cindioğlu, Mehmet Ergün Demir ve Mehmet Ali Özdemirler yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacak. Yeni dönemde Denetim Kurulu’nda ise Mustafa Koçer Başkan, Mehmet Durdu Yetkinşekerci ve Mehmet Şahin de üye olarak görev aldı.

GABDER Başkanı Ali Özcan Akcan, Olağan Genel Kurul ve ardından yapılan görev dağılımı sonrası yaptığı değerlendirmede, akaryakıt sektörünün önemli sorunlarının bulunduğunu ve çözüm için sektörün tüm aktörlerine görev düştüğünü belirtti. Akcan, “GABDER, çeyrek asrı bulan geçmişiyle Gaziantep ve bölgesinde sektör adına etkin bir sivil toplum kuruluşu haline gelmiştir. Dernek olarak üyelerimizden aldığımız güç ve destekle sektörümüzün sorunlarına çözüm üretmek adına önemli çalışmalar yapıyoruz. Yeni dönemde de sektörümüzün gelişimi ve sorunların çözümü için birlik içerisinde hareket edeceğiz” dedi.

Başkan Akcan, Genel Kurul’a katılan üyelere teşekkür ederken, Yönetim ve Denetim Kurullarında görev alan üyelere de yeni dönemde başarı diledi.

img-20190509-wa0003.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT