1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Fenerbahçe'nin yeni sponsoru belli oldu!
Fenerbahçe'nin yeni sponsoru belli oldu!

Fenerbahçe'nin yeni sponsoru belli oldu!

Formaya reklam almama kararı alan Aziz Yıldırım bile satışın bu kadar müthiş rakamlara ulaşılacağını beklemiyordu! İşte dev sponsor!

A+A-

18 Temmuz cuma günü Topuk Yaylası’nda,“En büyük sponsorumuz; taraftarımız”diyerek, bu sezon formanın önüne ve kollarına reklam almayacaklarını duyururken belki de Aziz Yıldırım bile bu kadar müthiş rakamlara ulaşılacağını beklemiyordu.

Piyasaya sürüleli daha 1 ay olmayan 103 bin formanın 101 bini tükendi. Sadece önceki gece Saracoğlu'ndaki Fenerium'da 3500 forma satışı yapıldı. Yine aynı gece diğer ürün satışlarıyla birlikte kasaya 500 bin TL girdi.

Olympiakos maçı öncesi ve sonrasında Saracoğlu’ndaki Fenerium’dan kulübün kasasına 500 bin TL girdi. Başkan’ın yaptığı çağrıya destek o kadar büyük ki, şu ana kadar piyasaya sürülen 103 bin formadan 101 bini satıldı. Sadece önceki gece oynanan Olympiakos maçı öncesi ve sonrasında Saracoğlu’ndaki Fenerium’da 3500 adet forma satışı gerçekleştirildi.

Diğer ürün satışlarıyla birlikte de kasaya toplam 500 bin TL girdi. Rakipler, “Sponsor bulamadıkları için bu yola saptılar” diyerek eleştirse de Aziz Yıldırım’ın çılgın projesi para basmaya devam edecek gibi görünüyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT