1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Devlet kanalında çalışan güzel spor spikeri, yayında büyük skandala imza attı! Hemen kovuldu
Devlet kanalında çalışan güzel spor spikeri, yayında büyük skandala imza attı! Hemen kovuldu

Devlet kanalında çalışan güzel spor spikeri, yayında büyük skandala imza attı! Hemen kovuldu

İspanya devlet kanalı RTVE'nin güzel spor spikeri Lorena Gonzalez, canlı yayındaki skandal sözlerinden dolayı işinden oldu

A+A-

 

Real Madrid'in yeni transferi Camavinga'nın imza törenine giden Lorena Gonzalez, mikrofonun kapalı olduğunu düşündüğü sırada kariyerini yaktı. Gonzalez, "Bu adam takım elbisesinden daha siyah" ifadelerini kullandı ve bunu herkes duydu.

İspanya devlet kanalında çalışan güzel spikerden canlı yayında skandal! İşine hemen son verildi

Lorena Gonzalez ise kendi sosyal medya hesabından, "İçten özürlerimi sunuyorum. Söz konusu yorum, sporcuya yönelik kötü niyet ve düşünceden yoksundur. Talihsiz olmasına ve mikrofonların kapalı olduğunu düşünmeme rağmen ırkçı ve aşağılayıcı sözlerimin bahanesi yoktur. Sonuçları olan bir hata. Hemen işime son verildi. Şu an işsizim. Ama hatalıydım" dedi.

Devlet kanalında çalışan güzel spiker canlı yayında büyük skandala imza attı! Hemen kovuldu

"UZUN UZUN KONUŞTUM"

Lorena Gonzales futbolcuyla konuştuğunu belirterek, "Camavinga ile uzun uzun konuştum ve bu olaya gücenmediğini söyledi. Yıllardır bu mesleği yapıyorum. İşimi büyük bir saygıyla yapmaya gayret gösteriyorum. Bunun büyük bir gaf olduğunu biliyorum ama birinin kariyerini bitirmeye çalışmayı hak etmiyor. Bence bu oldukça orantısız" sözlerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT