1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saral'dan CHP'li Özkoç'a sert tepki
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saral'dan CHP'li Özkoç'a sert tepki

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saral'dan CHP'li Özkoç'a sert tepki

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral, Erdoğan'a hakaret eden CHP'li Engin Özkoç'a sert tepki gösterdi. Saral, "ibretlik bir cezayla hükmü maşeri vicdan bunu istiyor" dedi.

A+A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Grup Toplantısı'ndaki konuşmalarına yanıt vermek için basın toplantısı düzenleyip Erdoğan'a hakaretler savuran Engin Özkoç, Meclis'te gerginliğe neden oldu. Özkoç'un skandal ifadeleri nedeniyle Meclis'te vekiller birbirine girdi. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral, Engin Özkoç' a Twitter'dan sert tepki gösterdi

Oktay Saral, Twitter'dan yaptığı açıklamada "Engin Özkoç denen müptezelin, Cumhurbaşkanımıza sarfettiği aslında kendini tarif eden sözleri milli iradeyi bağrından hançerlemiştir.Bu esfel-i safilin yaratığının derhal dokunulmazlığı kaldırılarak ibretlik bir cezayla hükmü maşeri vicdan bunu istiyor. Bu ülke, seni ve senin gibi bedeni yerli gibi görünüp kalbi,ruhu ve beyni dış mihraklara satılmış alçakları çok gördü. O sözleri sarfederken akıttığın salyaların bizzat içindeki pisliği ortaya koyuyor. Gün gelecek geberip gideceksin o vakit dayansın ehli kubur" ifadelerini kullandı. 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT