1. YAZARLAR

  2. Furkan Gökşen

  3. CHP’nin vekiline de bu yakışırdı zaten
Furkan Gökşen

Furkan Gökşen

Detail Haber / Başyazı
Yazarın Tüm Yazıları >

CHP’nin vekiline de bu yakışırdı zaten

A+A-

Mersin’in Tarsus ilçesinde hunharca katledilen Özgecan Aslan kardeşimize ALLAH’tan rahmet, ailesine sabırlar diliyorum. Ülkemizde gençlerimiz Özgecan için yürüdüler ama insanca yürüdüler. Öyle ölümden zevk alarak dans etmediler. Geçtiğimiz günlerde CHP’li milletvekilinin sokak ortasında terbiyesizce dans ederek protesto etmediler. CHP’nin Ankara vekili Aylin Nazlıaka çıktı, insanlık dışı, mantık dışı, kültür dışı ve Müslümanlık dışı olan sokağın ortasında, zihniyetlerinde ne yatıyor bilmiyorum Özgecan kardeşimiz için güya kendi çaplarında protesto ettiler.

***

Yahu Allah’ın yarattığı bir hayvan ölünce ortalığı karıştırmadan duramıyorsun, bir insan öldürülünce, bir üniversiteli öldürülünce dans ederek protesto ediyorsun. Ki öldürülen o kız kardeşimize ne pislikler yapıldığından bile haberin yoktur senin. Toplandınız “haydi kızlar bizde dans ederek protesto yapalım” dediniz.

aylin-nazliaka_9249.jpg

Soruyorum Aylin Nazlıaka senin çocuğunda böyle vahşi bir şekilde bilekleri kesilerek ve boğazı bıçaklanarak iffetini korumak için çırpınarak ölse. Böyle dans edermiydin, yoksa oturup eşinle acınızımı yaşardın. Ben sizin insan ve Müslüman olduğunuzdan da şüpheliyim artık.

***

Bu yazımdan sonra bana hakaretten dava açacaksın o gün haberini yaptığımız gibi, senin o dansla  protesto ettiğin Özgecan’ın ailesine ve Türkiye’ye yaptığın hakereti nasıl ödeyeceksin çok merak ediyorum. Sen değil senin gibi 100 CHP’li vekil gelsin yaptığın terbiyesizliği, ahlaksızlığı ve hadsizliği temizleyemezler kaçakçı CHP’li. Vekil olmuşsun ama sağlıklı düşünce yok sende, ALLAH’ıma büyük konuşmayayım bu olay benim başıma gelse sizde yine böyle kendinizi bilmezmiş gibi dansla protesto etseniz sizi değil partiniz, dünya elimden alamaz. Fakat ben sizin gibi sadece makamı olan ama seviyesi ve kalitesi düşük insanlarla muhatap olursam bana yakışmaz.

***

Son olarak diyorum ki Aylin Nazlıaka, insandır içindeki merhamet olan, içinde merhamet olmayandır canavar.

Facebook.com/GazeteciFurkanGoksen
Twitter.com/frkngksen

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT