1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. CAHİDE Kurucu Başkanı Bayram'dan, Başkan Kızılaslan’a en anlamlı plaket
CAHİDE Kurucu Başkanı Bayram'dan, Başkan Kızılaslan’a en anlamlı plaket

CAHİDE Kurucu Başkanı Bayram'dan, Başkan Kızılaslan’a en anlamlı plaket

CAHİDE'nin Kurucu Başkanı, Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Vekili Dr. Cengiz Bayram, hayvanseverliği ile bilinen Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Basın Yayın Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkan Yardımcısı Orhan Kızılaslan’a özel pati plaket t

A+A-

Canlı Hayatını İyileştirme Derneği (CAHİDE) Derneği’nin Kurucu Başkanı, Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Vekili Dr. Cengiz Bayram, hayvanseverliği ile bilinen Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Basın Yayın Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkan Yardımcısı Orhan Kızılaslan’a özel pati plaket takdim etti.

Yaklaşık 20 yıldır sahipsiz sokak hayvanlarını besleyen Başkan Kızılaslan’a duyarlılığı için teşekkür eden Bayram, “Yıllardır gece gündüz demeden tek başınıza besleme etkinliği yapıyorsunuz. Yüzlerce sahipsiz canın karnını doyuruyor yaralarını sarıyorsunuz. Bu pati, aslında o can dostlarımızın sizlere teşekkürüdür” dedi.

Başkan Kızılaslan, besleme etkinliğini sahipsiz sokak hayvanlarının yaşamına destek olmak için yaptığını belirterek, "Sokaktaki sahipsiz kedi ve köpekler, gün oluyor yiyecek lokma bulamıyor. Duyarlı insanların çoğalması ile hayvanların da karnı tok olacak. Elimden gelen desteği ömrüm yettiğince sunacağım. Beni için en anlamlı plaket pati plaket oldu" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT