1. YAZARLAR

  2. Furkan Gökşen

  3. Bugün onun en anlamlı günü
Furkan Gökşen

Furkan Gökşen

Detail Haber / Başyazı
Yazarın Tüm Yazıları >

Bugün onun en anlamlı günü

A+A-

26 Şubat 1954’te doğdu dünya lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iyiki doğmuşsunuz Sayın Cumhurbaşkanım siz bu ülkeyi baştan aşağı değiştiren ve pisliği temizleyip tertemiz bir hizmet veren tertemiz yürekli bir komutansınız, lidersiniz, alemdarsınız ve kısaca milletin adamısınız. 14 Ağustos 2001’de Adalet ve Kalkınma Partisini kurdu ve 13 yıldan beri tertemiz tek başına iktidar olmayı başardı AK Parti.

***

Halk tarafından Türkiye’nin 12 inci Cumhurbaşkanı olarak seçilen Recep Tayyip Erdoğan, gençlere ve kadınlara siyasette tüm kapıları açtı ve şimdi gençlerimiz ve kadın kardeşlerimiz Cumhurbaşkanı Erdoğan sayesinde AK Parti çatısı altında bu davayı daha ileriye taşımak için canla başla çalışıyorlar. Kadına ve gençliğe önem veren bir insana Cumhurbaşkanlığı makamıda yakışır Devlet başkanlığı da yakışır.

***

Bugün Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum günü. Sayın Cumhurbaşkanım inşallah yakın zamanda sayın devlet başkanım diye hitap edeceğiz size. Doğum gününüz kutlu, mutlu ve her zamanki gibi umutlu olsun. Senin arkanda bizim gibi güçlü millet iradesi olduğu sürece arkandan konuşanlar bir gün gelip sonsuza kadar susacaktır. Dualarımız ve kalbimiz seninle Fatih’in torunu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT