1. HABERLER

  2. CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ

  3. Başbakan cemaatten dua istedi!
Başbakan cemaatten dua istedi!

Başbakan cemaatten dua istedi!

Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanı seçimlerinin hemen öncesinde İsmail Ağa Cemaati'ni ziyaret etti.

A+A-

Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, İsmail Ağa Cemaati'nin manevi önderi Mahmut Efendi'yi (Mahmut Ustaosmanoğlu) Beykoz'daki ikametgahında ziyaret etti.

GÖRÜŞME İKİ SAAT SÜRDÜ

Başbakan Recep tayyip Erdoğan, Konya dönüşünde sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Erdoğan, İsmail Ağa Cemaati'nin manevi lideri Mahmut Efendi'yi ziyaret etti. Mahmut Efendi'nin Beykoz'daki evinde gerçekleşen ziyaret iki saat sürdü ve Başbakan Erdoğan'a, Emine Erdoğan ile kızı Sümeyye Erdoğan da eşlik etti.

erdogan.png

ERDOĞAN DUA İSTEDİ 

İsmail Ağa Cemaati'ne yakınlığı ile bilinen Marifet Derneği, ziyaret ile ilgili "Yaklaşık 2 saate yakın çok samimi muhabbet ortamında geçen bu ziyarette değerli Başbakanımız, Efendi Hazretlerimiz'den dua ve himmet talep ettiler. Efendi Hazretlerimiz de kendisine hayır duasında bulundular" denildi.

Erdoğan'ın Mahmut Efendi'ye yaptığı ziyarette kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün de hazır bulunduğu öğrenildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT