1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Bahçeli'den asansör faciası açıklaması
Bahçeli'den asansör faciası açıklaması

Bahçeli'den asansör faciası açıklaması

MHP lideri Bahçeli, Mecidiyeköy'de meydana gelen asansör kazasıyla ilgili açıklama yaptı.

A+A-
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Mecidiyeköy'de 10 işçinin hayatını kaybettiği asansör kazasıyla ilgili her ayrıntının, her detayın titizlikle incelenmesi gerektiğini söyledi.

Devlet Bahçeli, İstanbul'da meydana gelen asansör kazasıyla ilgili olarak
 twitterhesabından açıklama yaptı. Bahçeli, denetim ve dikkatsizliğin felaketlerin kapısını aralıdığını söyleyerek her ayrıntının titizlikle incelenmesini istedi. İşte Bahçeli'nin mesajları;

- İstanbul Mecidiyeköy’de yapımı süren bir rezidans inşaatında meydana gelen ve 10 işçimizin hayatına mal olan kazadan büyük üzüntü duydum.
 
- 32’inci kattan zemine çakılan asansör; ekmeğinin peşine düşmüş 10 kardeşimizi sevenlerinden kopardı, sevdiklerini gözü yaşlı bıraktı.
 
- İş güvenliği ve işçi sağlığı alanındaki zaaf ve aymazlıklar; denetim, dikkat ve kontrollerdeki zayıflıklar felaketlerin kapısını aralıyor.

145.20140907221349.jpg 
 
- Sürekli benzer faciaları yaşamaya mecbur muyuz? Devamlı surette ihmalkârlıkların ağır ve acı verici sonuçlarına katlanmak zorunda mıyız?
 
- Mecidiyeköy’deki elim kazada hayata veda eden kardeşlerime Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyor, ailelerine sabır ve başsağlığı diliyorum.
 
- Asansör kazasına yol açan her ayrıntının, her detayın titizlikle araştırılıp gün yüzüne çıkarılmasını ümit ediyor ve bekliyorum.
 
- Tevekkül, tedbire engel değildir. Kader; sorumsuzluğa, vurdumduymazlığa, ilkelliğe bahane görülmemelidir.
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT