2018 yılında iyi bir çalışma dönemi geçiren Badminton Milli Takımı, 2019 yılının ilk Olimpiyat Eleme Kota Puan Turnuvası için Türkiye Badminton Federasyonu...

2018 yılında iyi bir çalışma dönemi geçiren Badminton Milli Takımı, 2019 yılının ilk Olimpiyat Eleme Kota Puan Turnuvası için Türkiye Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezinde Milli Takım Hazırlık kampına başladı.

Kampın ardından Milli Badmintoncular, 04-07 Şubat 2019 tarihleri arasında İran'ın Tahran şehrinde gerçekleşecek olan Fajr Internatıonal Challenge Badminton Turnuvasında madalya mücadelesi verecek.

Shakira, Real Madrid efsanesiyle aşk yaşamaya başladı Shakira, Real Madrid efsanesiyle aşk yaşamaya başladı

Badminton Milli Takım Antrenörü Murad Sönmez; "Sporcularımızın performansı her gün olumlu yönde yükselmektedir. Türk Badminton "u İran'da da İnşallah bu yükselişe devam edecektir. Hedefimiz Badminton "da 3 Branşta da Olimpiyatlara katılmak ve derece yapmaktır." Dedi.

Sönmez, Milli Takıma sonsuz güvendiğini dile getirirken tüm sporculara başarılar dileyerek sözlerine son verdi.

Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik ise Milli Takıma sonsuz güvendiğini dile getirirken müsabakalarda madalya heyecanı yaşayacak sporculara başarılar diledi.

Özmekik, kendilerine bu imkânları sağlayan Gençlik ve Spor Bakanı M. Muharrem Kasapoğlu'na teşekkür ederek desteklerinin artarak devam etmesini temenni ederek sözlerini bitirdi.

İHA