1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Avukat Hüseyin Çelebioğlu’na haciz işlemi sırasında silahlı saldırı!
Avukat Hüseyin Çelebioğlu’na haciz işlemi sırasında silahlı saldırı!

Avukat Hüseyin Çelebioğlu’na haciz işlemi sırasında silahlı saldırı!

Gaziantep Barosuna kayıtlı avukat Hüseyin Çelebioğlu, Şanlıurfa’nın Bozova’nın ilçesinde haciz işlemi için gittiği bir petrol istasyonunda silahlı saldırıya uğrayarak yaralandı.

A+A-

DETAILHABER.COM – HABER MERKEZİ
Gaziantep Barosuna kayıtlı avukat Hüseyin Çelebioğlu (24), Şanlıurfa’nın Bozova ilçesine bağlı Yeşilova mahallesinde bulunan Polatkar isimli petrol şirketinde silahlı saldırıya uğrayarak yaralandı. Avukat Hüseyin Çelebioğlu hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye göre, 13 Kasım 2018 günü avukat Hüseyin Çelebioğlu, şoförü ve icra müdürleri ile birlikte Bozova ilçesinin Yeşilova mahallesinde bulunan Polatkar isimli petrol şirketine haciz işlemi için gitti.

SİLAHLI SALDIRIDAN HEMEN ÖNCE ÖLÜMLE TEHDİT ETTİLER

Petrol şirketinin sahipleri Ömer Polat, Mehmet Polat ve Ramazan Polat, uzlaşmak için konuşma sırasında avukat Hüseyin Çelebioğlu’nu “Siz buradan mal kaldıramazsınız, canınız çıkar. Mal çıkmaz, siz Gaziantep’e yetişemezsiniz. Cesedinizi Antepe göndeririz” şeklinde sözlerle tehdit etti. Tartışma sırasında avukat Hüseyin Çelebioğlu ve şoförü petrol istasyonun karşı yoluna geçip borçlu petrol sahiplerini sakinleştiren icra müdürünü beklerken saldırgan petrol sahipleri Mehmet Polat ve Ramazan Polat yanlarına giderek, “Siz burada daha ne bekliyorsunuz. Ben size haciz işlemi nasıl yapılıyor göstereceğim. Sizin cesetlerinizi buraya sereceğim” sözleriyle tehditler savurarak ayrıldılar.

AVUKAT ELLERİNDEN YARALANDI

Saldırgan petrol sahiplerinden Ramazan Polat, silahını çekerek avukat Hüseyin Çelebioğlu’nu ellerinden yaralayarak olay yerinden kaçtı.

Yaralanan avukat ve şoförü Polis merkezine giderek saldırgan ve tehdit edenlerden şikâyetçi oldu.

Olayla ilgili çalışma başlatıldığı öğrenildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT