İş insanı Arif Melek, kar yağışı sonrası yaptığı çalışmalarından dolayı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e destek mesajı yayımladı.

İş insanı ve ülkücü Arif Melek, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; Doğrusu bu nasıl bakarsanız öyle görürsünüz.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin sınıfta kalmamıştır. Bu memlekette sınıfta kalması gereken herhangi birileri var ise hepimiz olmalıyız. Millet olmazsa devlet olmaz, devlet olmazsa millet olmaz. Bu afet toplum olarak hepimizin sorumluluğudur. Çünkü bu bir afettir. Afet gibi gözüksede rahmettir. Rahmeti bilmeyenlere yazık ki kar doğanın örtüsüdür, mikrobun düşmanıdır, toprağa insana sudur. Yüce Allah'ın vermiş olduğu rahmeti, bereketi, bir fırsat bilerek, bir kadın yönetici üzerinden siyasi ahlaka yakışmayan davranışlarda bulunan ve yapısı bozuk olanlaradır sözüm. O kadın idareci ki yüzlerce erkeğin yaptığı işi tek başına yapandır. Gecenin bir saatinde yerinde müdahale için sahada değilmiydi, Sayın Fatma Şahin bir kadındır, annedir. Sizleri de dünyaya getirenin bir anne olduğunu unutmayın. Karayolları Devlet Su İşleri ve özel kepçe şirketleri, inşaat şirketleri olanlar niye herkes kepçesini alıp da valiliğin, belediye binasının önüne gelmedi? Fatma Şahin kuş mu? Hangi tarafa uçsun. Gün birlik olma günü değil miydi?

Gözden kaçırmayın

Erdoğan, İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliklerine bir kez daha kapıyı kapattı Erdoğan, İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliklerine bir kez daha kapıyı kapattı

Yazacağımız çok şeyler var ama zaman ve sabır en büyük ilaçtır.

Kur'an: Allah yolunda infak edin. Kendi ellerinizle kendinizi tehlikeye atmayın. İyilik yapın. Kuşkusuz ki Allah, iyilik yapanları sever.