1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. Ali Bulaç hastaneye kaldırıldı
Ali Bulaç hastaneye kaldırıldı

Ali Bulaç hastaneye kaldırıldı

Zaman yazarı Ali Bulaç, artan göğüs ağrıları üzerine gittiği hastanede anjiyo oldu. Bulaç'a iki stend takıldı.

A+A-
Zaman yazarı Sosyolog Ali Bulaç son iki gündür göğsündeki ağrılar nedeniyle doktoru Deniz Şener’e sağlık kontrolüne gitti. Ali Bulaç'a doktoru tarafındananjiyo yapıldı ve 2 stend takıldı.
 
Şeker ve tansiyon hastalığından kaynaklanan rahatsızlığı nedeniyle Ali Bulaç'a 2004 yılında By-Pass ameliyatı yapılmış ve 4 damarı değiştirilmişti. Anjiyo ve stent takma operasyonu Memorial Hastanesi’nde yapılırken Bulaç'ın göğsünde belirginleşen ağrı şikâyeti ile hastaneye geldiği belirtildi.
 
Nöbetçi Doktor Ali Bulaç’ın durumu hakkında şunları söyledi, "Dün ve bugün ağrıları artınca Bulaç, doktoru Deniz Şener'e başvurmuş. Doktor bey anjiyo yapılmasını uygun görmüş. Bir damarına iki tane stend takılmıştır.” ifadelerini kullandı.

untitled-6.20140919224509.jpg 
 
Ayrıca nöbetçi doktor, Bulaç'ın durumunun iyi olduğunu belirterek, “Bir günlük müşahede altında kalarak hastanın takibini yapıyoruz. Sıkıntı çıkmazsa yarın taburcu olur.” dedi.
 
Eşi, Ali Bulaç'ın 10 yıl önce By-Pass ameliyatı geçirdiğini bir damarındaki sıkıntı nedeniyle stent takma kararı alındığını belirterek, şuan genel durumunun çok iyi olduğunu söyledi.
 
Kalp Damar Cerrahisi Kroner Yoğun Bakı bölümünde müşahede altında bulunan Bulaç'ın yarın taburcu edilmesi bekleniyor.
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT