1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Akşener'den seçim sonrası ilk açıklama
Akşener'den seçim sonrası ilk açıklama

Akşener'den seçim sonrası ilk açıklama

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yerel seçimlerine yönelik bir açıklama yapıyor.

A+A-

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yerel seçimlerine yönelik bir değerlendirme yapıyor. İşte Akşener'in açıklamalarından satırbaşları

"Hangi partiye oy vermiş olursa olsun tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bütün adaylara seçildikleri yerlerde teşekkür ediyorum. Sandık milletin iradesinin tecelli ettiği yerdir. Defalarca vatandaşları iktidar partisinin kulağını çekmesini dertlerini dinlemesini istemelerini söyledim. Siyasette rekabet aziz milletimizin işine yarar.

"Seçimin Galibi Millet İttifakıdır"

Aziz milletimin bu seçimde verdiği mesajla bu sürecin önünü açmıştır. Türk milletinin bir demokrasi kültürü vardır. Bu seçimin sonucu önemli bir tabloyu gözler önüne serdi. Bu seçimin galibi Millet İttifakı’dır. İYİ Parti’nin Millet İttifakı’na kattığı güç ortadadır. Bu seçimde nifak değil birlik kazandı. İftira değil birlik kazandı. Tehdit değil cesaret kazandı. Çocuğuna harçlık veremeyen baba, siftah edemeyen esnaf kazandı. Bu seçim milletin sorunlarına çözüm yolunda alınmış bir başarıdır. Buradan Millet ittifakı seçmenlerine sesleniyorum: Abartılı kutlamalardan uzak durunuz. Bu bir sonuç değil aksine bir başlangıçtır.

Detaylar geliyor...

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT