1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. AKP adayı Özhaseki: Bir tek Vatan Partisi Ankara için proje açıkladı
AKP adayı Özhaseki: Bir tek Vatan Partisi Ankara için proje açıkladı

AKP adayı Özhaseki: Bir tek Vatan Partisi Ankara için proje açıkladı

AKP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, Ankara için proje açıklayan tek partinin Vatan Partisi olduğunu söyledi.

A+A-

Vatan Partisi Prof. Dr. Tülin Oygür, 100 proje açıklamış ve 'Ne CHP ne de AK Parti bloğu Türkiye’yi refaha eriştiremez. Çünkü düzeniçiler' demişti.

AKP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, Türkiye Genç İş Adamları Derneği'ni (TÜGİAD) ziyaret etti. Yaklaşan seçimlere ilişkin açıklamalarda bulunan Özhaseki, CHP'nin ve DSP'nin yanında Vatan Partisi'nin de Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı çıkardığını hatırlatarak, "Bir tek dün Vatan Partisi'nden hanımefendi projelerini açıklamış, tebrik ediyorum. Bir kısmına katılmıyorum; ama emek vermiş, helal hoş olsun. DSP adayı açıklamak üzereymiş, öyle söylüyorlar. Bakarız ve projeler üzerinden 'bu doğru', 'bu yanlış' deriz. Ancak CHP'nin adayı, 2 dönemdir aday, daha bir tane proje duymadık. Burası Ankara ya, Anadolu'nun en ücra köşesinde 3 bin, 5 bin nüfuslu yerlerde bizim adaylarımız, partimizin ilkeleri gereği proje açıklıyorlar, kitap haline getiriyorlar, altına da imza atıyorlar. 'Bizim taahhüdümüz' diyorlar. Herkes bunu açıklıyor. Ankara'ya geliyoruz, başkente, proje konuşamıyoruz. Böyle bir şey olabilir mi ya? Ben rakiplerin ulaşımda, yeşil alanda, çevre konusunda ne düşündüğünü öğrenmek istiyorum" şeklinde konuştu.

Prof.%20Dr.%20T%C3%BClin%20Oyg%C3%BCr Prof. Dr. Tülin Oygür

VATAN PARTİSİ ADAYI OYGÜR'DEN ANKARA'YA 100 PROJE

Vatan Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Tülin Oygür, önceki gün seçim bildirgesini açıklamış ve Ankara için hazırladığı 100 projeyi kamuoyuna açıklamıştı. Oygür, "Ne CHP ne de AK Parti bloğu Türkiye’yi refaha eriştiremez. Çünkü düzeniçiler. Düzen partileri, tüm sorunların müsebbibidir. Hepsi şimdiden rantçılara, tarikatçılara ihale sözleri vermişler!" demişti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT