AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkan Yardımcısı ve Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçel, Kilis'i ziyaret ederek AK Parti Kilis İl Başkan Yardımcısı ve Çevre Şehir ve Kültür Başkanı Fatime Kübra Gökçek başkanlığında Kilis'te gerçekleşen çevre, şehir ve kültür çalışmalarını yerinde incelediler.

Program kapsamında ilk olarak, AK Parti İl Başkanlığı ziyaretinde bulunan Dinçel, sonrasinda Kilis Belediyesi Konuk evinde belediyenin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok sert Miçotakis tepkisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok sert Miçotakis tepkisi

Ardından, atık su arıtma tesisi, millet bahçesi, içme suyu arıtma merkezi, katı atık transfer merkezi, sabunhane binası ve Canbolat Paşa Gençlik Merkezi'nde çalışmalar hakkında incelemeler yaptı.

AK Parti Kilis İl Başkan Yardımcısı Fatime Kübra Gökçek tarafından düzenlenen “Medeniyet Sohbetleri” programında tarihten mimariye, edebiyattan gastronomiye kadar şehrin kültürel hayatına değer katan, fikir üreten kıymetli kanaat önderlerimizle bir araya geldiler. Program sonrası şehirden memnuniyetle ile ayrılan Dinçel, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Fatime Kübra Gökçek'e misafirperverligi için teşekkür etti.

6-4

5-4

4-4

3-4

2-4