Erkan Petekkaya, Kırmızı Oda dizisinde oynarken kanalın sahibi Acun Ilıcalı ile tartışma yaşamıştı. Petekkaya'nın açıklamaları sonrası oyuncunun dizideki rolü iptal olmuştu. Acun Ilıcalı ve Erkan Petekkaya cephesinde bomba bir gelişme yaşandı.

Reyting sıralamasında ilk zamanlarda iyi bir yerde olan Kırmızı Oda'nın son dönemde istenen başarıyı sağlayamaması dizinin biteceği iddialarını beraberinde getirmişti.

DİZİYE ARA VERİLDİ

Delikanlı Sadi karakteriyle reytinglerde farkını ortaya koyan Erkan Petekkaya'nın ayrılığı sonrası Binnur Kaya’nın başrolünü oynadığı dizi, reytinglerde ilk 10’a bile giremedi. Bunun üzerine tv8’in patronu Acun Ilıcalı diziye ara vereceklerini açıkladı.

Gözden kaçırmayın

Ünlü spiker hayatını kaybetti Ünlü spiker hayatını kaybetti

ACUN ILICALI GERİ ADIM ATTI

Erkan Petekkaya o dönem sosyal medya hesabından Acun Ilıcalı'yı hedef alınca diziden ayrılmasına karar verilmişti. Ancak reytinglerde istenen başarı alınamayınca geri adım atıldı. 

DİZİYE GERİ DÖNÜYOR

tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kırmızı Oda’nın yeni bölümlerinde Sadi’nin yeni hikâyelerine yer verilecek ve yine Sadi’nin bol kahırlı yaşamı flashback sahnelerle renklendirilecek.